چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۵/۰۱/۱۴
انصراف فیات از ادغام با پژو
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۵/۰۱/۱۴
اجاره خودرو

انصراف فیات از ادغام با پژو

پرشین خودرو: مدیرعامل فیات کرایسلر اتوموبیل ادغام با پژو سیتروئن را منتفی دانست و گفت چنین اقدامی مزایای کافی برای این خودروساز ندارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرجیو مارچیونه، مدیرعامل فیات کرایسلر به "سی ان بی سی" گفت: مزایای هر گونه ادغام با پژو سیتروئن بسیار اندک بوده و در واقع گزینه‌هایی که ممکن است در آینده برای فیات کرایسلر در دسترس باشد را محدود می‌کند.

وی در ادامه افزود: این شرکت سرگرم مذاکره با شرکتهای متعددی در خارج از بخش خودرو برای همکاری است.

فناوری خودرو به حیطه جدید مورد علاقه شرکتهای سیلیکون والی از جمله گوگل و اپل تبدیل شده است و این شرکتها سرگرم کار روی پروژه‌هایی برای طراحی خودروهای خودران هستند. استفاده رو به رشد از نیروی رایانش در خودروها، فرصتهای جدیدی را پیش روی شرکتهای فناوری و خودروسازان قرار داده و رقابت میان آنها را تشدید کرده است.

از سال گذشته که مارچیونه برای گسترش دادن فعالیت و کاهش هزینه‌های طراحی مدلهای جدید، تلاش کرد موافقت رقیبانش را برای ادغام جلب کند، گزارشهای متعددی از ادغام احتمالی میان فیات کرایسلر و سایر خودروسازان منتشر شده است. امیدهای زیادی برای ادغام این شرکت با جنرال موتورز وجود داشت اما مذاکرات مذکور همانند مذاکرات با تویوتا و فورد به نتیجه نرسید.

مارچیونه اوایل مارس در یک کنفرانس مطبوعاتی در نمایشگاه خودروی ژنو اظهار کرده بود هیچ مذاکره ای میان فیات کرایسلر و پژو سیتروئن وجود ندارد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
صنعت خودرو
نظر بینندگان
!
!
!