چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۸ | ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
اعلام نظر فرمانداری درباره نرخ کرایه
۱۴:۵۸ | ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

اعلام نظر فرمانداری درباره نرخ کرایه

پرشین خودرو: فرمانداری تهران مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی، اتوبوس و مترو را مورد بررسی کامل قرار می‌دهد و عصر امروز(چهارشنبه) نظر نهایی خود برای اجرا را اعلام خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، بررسی کارشناسی و نهایی فرمانداری تهران پس از اعلام مصوبه شورای شهر تهران انجام گرفت و فرمانداری تهران نتیجه نهایی برای میزان افزایش نرخ کرایه‌های وسایط حمل و نقل عمومی را به شورای شهر برای اجرا ابلاغ خواهد کرد.

بر اساس تصمیم اعضای شورای شهر تهران در نخستین جلسه سال 95 نرخ بلیت مترو 25 درصد و نرخ کرایه اتوبوس و تاکسی هر یک 15 درصد افزایش خواهد یافت.

نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 95 و اعتراض فرمانداری تهران در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید. بر اساس تصمیم اعضای شورای شهر نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در سال جاری با 15 درصد افزایش به تصویب رسید.

با بررسی‌های صورت گرفته نرخ بلیت مترو نیز از 12 درصد تعیین شده به 25 درصد افزایش تصویب شد؛ این مصوبه امروز شورای شهر به فرمانداری ارسال می‌شود و بعد از تأیید قابلیت اجرا پیدا می‌کند.

غلامحسین آرام معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران نیز در این باره اظهار کرده بود که به طور حتم با افزایش بیش از نظر فرمانداری مخالف هستیم.
 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 
منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فرمانداری
نظر بینندگان
!
!
!