دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
نظر مردم باید «ملاک» باشد
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
گرندکس
/اختصاصی/ واکنش به گلایه از کیفیت پایین خدمات پس از فروش

نظر مردم باید «ملاک» باشد

پرشین خودرو: سخنان شب گذشته عضو کمیسیون صنایع و معدن مجلس که از کیفیت پایین خدمات پس از فروش خودروهای وادراتی گلایه کرد بود، واکنش شرکت های وادراتی را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، سخنان تامل برانگیز بهروز نعمتی که البته نیم کنایه ای هم به خودروهای ساخت داخل داشت با واکنش واحدهای خدمات پس از فروش شرکت های وادراتی و کارشناسان مواجه شد.
در این خصوص یک کارشناس خدمات پس از فروش در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، تاکید کرد: اگر ملاک ما، رتبه بندی رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش باشد که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هر 3 ماه یک بار منتشر می شود باید قدری منصفانه به این ماجرا نگاه کرد.
نیما صباحی ادامه داد:ISQI را همه قبول دارند چرا که شرکت سختگیری است و ناظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه شرکت های صنعتی و به خصوص خودرویی است و بی جهت در خصوص رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش گزارشی ارائه نمی کند.
وی با اشاره به رتبه بالای شرکت های وادراتی خودرو در رتبه بندی رضایت مشتریان isqi گفت: در سال گذشته قریب به اتفاق شرکت های معتبر وارد کننده خودرو توانستند رتبه خوبی به خصوص در مواجه با شرکت های دولتی و تولید کننده خودرو درکشور به دست آورند و این نشان دهنده آن است که «مردم» از نحوه خدمات پس از فروش شرکت های وارداتی خودرو رضایت مطلوبی دارند.
صباحی همچنین در خاتمه افزود: اگر هدف همه کسانی که در زمینه صنعت خودرو تلاش می کنند به دست آوردن نظر مشتری پس از خرید یک خودرو است، تصور می کنم این رضایت مندی در حوزه خودروهای وارداتی به دست آمده است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!