پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۸ | ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
استخدام یکی از مدیران «تسلا موتورز» و «استون مارتین» توسط "اپل"
۰۹:۱۸ | ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
اجاره خودرو
«اپل» یک قدم به ساخت خودروهای هوشمند نزدیک شد؛

استخدام یکی از مدیران «تسلا موتورز» و «استون مارتین» توسط "اپل"

پرشین خودرو: سایت Electrek در گزارشی گفته که شرکت اپل به‌تازگی «کریس پوریت» (Chris Porritt) که قبلا در شرکت‌های تسلا و استون مارتین کار کرده را به استخدام خودش درآورده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، کریس پوریت قبلا به عنوان مدیر ارشد مهندسان شرکت‌های تسلا و استون مارتین فعالیت کرده است. این موضوع باعث شده که بیش از پیش به ساخت خودروی اپل اطمینان پیدا کنیم. البته سایت Electrek نگفته که پوریت در چه سمتی فعالیت می‌کند و تنها گفته که او روی پروژه‌ی مخفی اپل کار خواهد کرد.

دیروز هم در خبرها گفته شده بود که شرکت اپل یک آزمایشگاه مخفی در شهر برلین دارد و تعدادی از مهندسان شرکت‌های مرسدس-بنز، BWM و Audi را استخدام کرده است.

شرکت اپل برای ساخت خودروی خودش سعی کرده افراد مهم فعال در صنعت خودروسازی را استخدام کند. این شرکت بسیاری از کارمندان تسلا را استخدام کرده است. هنوز مشخص نیست که اتومبیل شرکت اپل درچه تاریخی راهی بازار می‌شود؛ اما شایعات به الکتریکی بودن آن اشاره می‌کنند.

لازم به ذکر است که اپل نسبت به هیچ کدام از این خبرها واکنشی از خودش نشان نداده، اما مدیرعامل این شرکت قبلا گفته بود که به ساخت اتومبیل فکر می‌کند.

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودرو هوشمند
نظر بینندگان
!
!
!