شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۹ | ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
رونق بازار از زمستان به بهار منتقل می شود
۰۹:۵۹ | ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/عرضه 2محصول جدید تویوتا از نیمه دوم سال جاری؛

رونق بازار از زمستان به بهار منتقل می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا در ایران می گوید فصل بهار به صورت سنتی فصلی بی رونق در زمینه خرید و فروش خودرو بوده اما اینک شرایط فرق کرده است.

عبدالرضا فهیمی در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب اظهار داشت: بازار خودرو به صورت سنتی و تقریبا همیشگی در تابستان و زمستان پر رونق است اما بهار معمولا رونق زیادی ندارد اما تصور می شود امسال شرایط با گذشته متفاوت باشد.

وی با اشاره به وضعیت سیاسی کشور در سال گذشته عنوان کرد: تقریبا تمام سال گذشته، کشور درگیر مسائل دیپلماتیک و سیاسی بود و همین روند موجب شده بود مشتریان تا حدی دست به عصا تصمیم به خرید خودرو بگیرند بر همین اساس در اسفند سال گذشته و در مجموع 3 ماه پایانی سال 94 بازار چندان هیجان انگیز نبود.

فهیمی در همین رابطه ادامه دارد: به نظر می رسد بازاری که قرار بود پایان سال گذشته رونق بگیرد به سمت بهار امسال سوق داده شود و همه امیدواریم بازار در بهار امسال پر رونق و پر فروش باشد.

مدیرعامل ایرتویا افزود: تقاضای خرید خودرو در سال گذشته با توجه به تحرکات سیاسی و بین المللی در حالت تعلیق قرار گرفته بود اما امسال گمان می رود با توجه به آرامش به وجود آمده فروش خودرو بهتر از سال گذشته باشد.

وی همچنین به محصولات جدیدی که قرار است ایرتویا به ایران بیاورد اشاره و اظهار کرد: ایرتویا به احتمال فراوان یک یا 2 محصول جدید شرکت تویوتا ژاپن را در نیمه دوم سال جاری به کشور وارد و عرضه خواهد کرد.

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایرتویا
نظر بینندگان
!
!
!