شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۰ | ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
علت تصادفات جاده ای مشخص شد
۱۶:۰۰ | ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
اجاره خودرو

علت تصادفات جاده ای مشخص شد

پرشین خودرو: معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور گفت: انحراف به چپ خودرو با 25درصد، بیشترین علت تصافات جاده ای در 24 ساعت گذشته است.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از واحد مرکزی خبر، سرهنگ اسفندیاری، افزود: تخطی از سرعت مطمئنه با 22درصد، بی توجهی راننده به جلو با 19 درصد، واژگونی خودرو با 15درصد، رعایت نکردن حق تقدم با 13درصد و خستگی و خواب آلودگی با 6درصد از دیگر علت های تصادفات جاده ای در 24 ساعت گذشته است.

وی اضافه کرد: تصادفات فوتی 24 ساعت گذشته در مقایسه با مدت مشابه پارسال، از نظر تعداد تصادفات 33درصد و از نظر تعداد کشته ها 18درصد افزایش داشته است اما در تصادفات جرحی، در تعداد تصادفات 3 درصد و در تعداد مجروحان 13 درصد کاهش داشتیم.

سرهنگ اسفندیاری در بیان مهمترین تصادفات 24 ساعت گذشته گفت: برخورد سه دستگاه خودروی پراید، وانت و تریلی، بر اثر انحراف به چپ دو خودروی پراید و وانت در محور باغملک به ایذه در استان خوزستان به فوت پنج نفر منجر شد.

وی افزود: بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید در محور قزوین به بوئین زهرا نیز یک نفر جان باخت.

سرهنگ اسفندیاری اضافه کرد: همچنین یک فقره واژگونی خودرو به علت تخطی از سرعت مطمئنه در محور شیروان به بجنورد در استان خراسان شمالی موجب مجروح شدن هفت نفر شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!