چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
یک ساله تمام اجناس تقلبی بازار را جمع می کنیم
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی مدعی شد:

یک ساله تمام اجناس تقلبی بازار را جمع می کنیم

پرشین خودرو: عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو می گوید تمامی لوازم یدکی تقلبی که اینک در مغازه ها وجود دارند با تایید و چراغ سبز سازمان های مربوط وارد می‌شود.

غلامحسین حمزه در گفت‌وگو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب گفت: سازمان های متولی نظارت بر امر واردات نباید فقط پول واردات یک کالا به کشور را دریافت کنند و به لحاظ کیفی به آن توجهی نداشته باشند.

 

وی افزود: میزان زیادی از لوازم یدکی وارداتی به کشور و موجود در بازار تقلبی است اتحادیه هم بارها خواستار واگذاری مسئولیت نظارت و بازرسی بازار لوازم یدکی را خواستار شده که متاسفانه توجهی نشده است.

 

وی در همین رابطه ادامه داد: به دنبال به دست آوردن وظیفه نظارت بر بازار لوازم یدکی هستیم و قدر مسلم اگر کار نظارت بر لوازم یدکی وارداتی به اتحادیه واگذار شود، ظرف یک سال تمامی اجناس تقلبی را از بازار جمع می کنیم و دیگر اجازه عرضه لوازم یدکی غیر اصل را نخواهیم داد.

 

حمزه عنوان کرد: مادامی که به دلیل نبود نظارت، هر مغازه‌ای می‌تواند لوازم یدکی غیر اصل را به مردم بفروشد، بازار واردات قطعات خودرو تقلبی به کشور هم داغ است و از اتفاق بازار پر سودی هم هست و می توان گفت سود واردات لوازم یدکی تقلبی بسیار بیشتر از لوازم یدکی اصل و با کیفیت است.

 

وی در پایان اظهار کرد: در حال حاضر هرکسی می‌تواند وارد کننده لوازم یدکی به کشور باشد و این مساله موجب شده تا تعداد واردکنندگان قطعات یدکی خودرو بسیار زیاد باشد؛ در نتیجه امکان نظارت بر واردات قطعات احتمالا بی کیفیت خارجی تقریبا «غیرممکن» شده است.

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!