شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
دیرکرد جرایم تخلفات رانندگی تا پایان سال 94 بخشیده می‌شود
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
اجاره خودرو
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی:

دیرکرد جرایم تخلفات رانندگی تا پایان سال 94 بخشیده می‌شود

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از بخشش جرائم دیرکرد پرداخت تخلفات رانندگی تا پایان سال ۹۴ خبرداد و اعلام کرد: این بخشودگی فقط شامل دیرکرد شده و اصل جریمه را رانندگان متخلف باید بپردازند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، به بحث بخشیده شدن جرایم دیرکرد تخلفات رانندگی پرداخت و گفت: برای بخشیده شدن جرائم دیرکرد تخلفات رانندگی تا پایان سال 94 تمهیدات لازم اندیشیده شده و به محض اینکه این مصوبه ابلاغ شود، اجرایی خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تصریح کرد: دیرکرد جرایم شامل تخلفاتی است که به صورت تسلیمی یا الصاقی صادر می‌شود یا بعضاً جریمه‌هایی که راننده از دریافت برگه آن خودداری کرده است.

وی افزود: جرایمی که بعد از 60 روز پرداخت نشوند نیز 2 برابر می‌شود و جرائمی که از طریق پلیس به اطلاع شهروندان برسد و نسبت به پرداخت آن اقدام نکنند نیز شامل دیرکرد خواهد شد.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی کشور اعلام کرد: بخشودگی جرائم فقط شامل دیرکرد تا پایان سال 94 می‌شود و اصل جریمه باید توسط راننده پرداخت شود.

سردار مهری اعلام کرد: بخشودگی دیرکرد جرایم از همین ماه اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از مردم تقاضا کرد نسبت به پیگیری جرایم و تخلفاتی که مرتکب شده‌اند از طریق سامانه اینترنتی Rahvar120.ir مطلع شده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

وی افزود: هموطنان می‌توانند به صورت انتخابی جرایم را پرداخت کنند چرا که شاید توان پرداخت یکجای جرایم را نداشته و به صورت چند مرحله‌ای آنها با تسویه کنند.

سردار مهری خاطرنشان کرد: سامانه 1101202020 می‌تواند میزان جرایم رانندگی را به اطلاع شهروندان برساند همچنین با مراجعه به مراکز پلیس+10 می‌توان از میزان جرایم رانندگی اطلاع یافت.

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.
منبع فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!