پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
«سایپا» رکورد تولید خود را شکست
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
اجاره خودرو

«سایپا» رکورد تولید خود را شکست

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا با تولید 2018 دستگاه خودرو مجددا رکورد تولید خود را شکست.

به گزارش «پرشین خودرو»، باتوجه به تاکید مهندس نجفیان مدیرعامل شرکت سازه گستر مبنی ‌برافزایش تیراژ تولید درسال‌جاری و برنامه‌ریزی های انجام شده درشرکت سازه گستر با شرکت های زنجیره تامین دراین زمینه، شرکت سازه گستر سایپا توانست درماه‌های ابتدایی سال به این مهم دست یابد و با تامین به موقع قطعات امکان تولید خودرو در گروه خودرو سازی سایپا را با بیش از 2000 دستگاه مهیا کند.

بر اساس این گزارش سهیل حسین پور، معاونت برنامه ریزی و لجستیک شرکت سازه گستر با اشاره به بی سابقه بودن این حجم تولید در گروه خودروسازی سایپا یادآور شد: با هماهنگی های مناسبی که بین واحدهای تامین و شرکت های قطعه ساز صورت گرفت توانستیم ضمن تثبیت جریان تامین و تولید 2000 دستگاه به شکل روزانه با تولید 41680 دستگاهی رکورد تولید ماهیانه را که در 2 سال گذشته بی سابقه بوده را نیز پشت سر گذاریم.

حسین پور افزود: اقداماتی همچون مدیریت موجودی قطعات بحرانی بین سایت های تولید خودرو در گروه سایپا و شرکت های زنجیره تامین و قطعه ساز- افزایش تیراژ تولید قطعه سازان با اضافه نمودن شیفت های کاری - هماهنگی بسیار مناسب بین حوزه های برنامه ریزی و تامین در سازه گستر و ایجاد و تقویت نقش کششی در معاونت برنامه ریزی و لجستیک، ما را در رسیدن به این افزایش تولید یاری رساند.

وی تصریح کرد: این تعداد تولید بیانگر ایجاد یک روند خوب و صعودی است و نشانگر تثبیت روند تامین قطعات و متناسب آن تولید کیفی درگروه خودروسازی سایپا است و در تلاش هستیم افزایش تیراژ تولید را به 45 هزار دستگاه در خرداد ماه سال جاری برسانیم.

معاونت برنامه ریزی و لجستیک سازه گستر یادآور شد: ضمن حرکت در مسیر تثبیت تیراژ تولید روزانه با اقدامات مناسب که در زنجیره تامین در حال انجام است میزان خودروهای تجاری نشده به حداقل تعداد خود رسیده و از ده هزار دستگاه به میزان 1500 دستگاه کاهش یافته است. قطعا تلاش و همت تمامی کارکنان این گروه دراین افزایش تولیدتاثیرگذاربوده و نمایانگر رسیدن به روزهای اوج در زمانی نه چندان دور است.

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!