چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
سرمایه تویوتا به مالزی می‌رود
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
اجاره خودرو

سرمایه تویوتا به مالزی می‌رود

پرشین خودرو: شرکت تویوتا اعلام کرد به‌منظور تامین تقاضای فزاینده از طرف کشورهای جنوب‌شرق آسیا، حدود 49 میلیارد ین (450 میلیون دلار) برای ساخت یک کارخانه جدید در مالزی سرمایه‌گذاری می‌کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این کارخانه سالانه 50 هزار خودرو تولید خواهد شد. این سرمایه‌گذاری شامل سازماندهی مجدد فعالیت تویوتا در مالزی است که براساس آن تولید خودروهای سواری در کارخانه فعلی این شرکت متوقف و بر ساخت خودروهای تجاری تمرکز می‌شود. کارخانه جدید تویوتا در شهر کلانگ واقع در استان سلانگور ساخته خواهد شد و از اوایل سال 2019 به بهره‌برداری خواهد رسید.

این کارخانه مجهز به تکنولوژی‌های جدید تولید مانند اتاق‌های رنگ جدید خواهد بود. در خبری دیگر مربوط به تویوتا، این شرکت اعلام کرد در زمینه هم‌سفری‌ آنلاین با شرکت اوبر همکاری می‌کند.

تویوتا و اوبر گزینه‌های جدید لیزینگ ارائه می‌کنند که بر مبنای آن خریداران خودرو می‌توانند از شرکت «خدمات مالی تویوتا» خودرو بخرند و از طریق پولی که به‌عنوان راننده اوبر به دست می‌آورند هزینه این خودرو را بپردازند. در هم‌سفری آنلاین، مسافران از طریق اپلیکیشن‌های تلفن هوشمند خود با رانندگان مرتبط می‌شوند و تقاضای سواری می‌کنند.

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.


منبع: دنیای اقتصاد

برچسب ها:
تویوتا
نظر بینندگان
!
!
!