شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۳ | ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
سایپا افزایش 14درصدی تولید نسبت به بهار 94 را کسب کرد
۱۰:۱۳ | ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
اجاره خودرو

سایپا افزایش 14درصدی تولید نسبت به بهار 94 را کسب کرد

پرشین خودرو: توجه به اقدام و عمل در سال 95 باعث تداوم روند رو به رشد تولید و افزایش 14 درصدی در سه ماهه اول سال 95 نسبت به مدت مشابه سال 94 در گروه سایپا شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیران و کارکنان گروه خودروسازی سایپا با اعتقاد راسخ به اقتصاد مقاومتی تلاش‌های خود را در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب بکار بسته‌اند و لذا "همدلی و هم‌اندیشی"، "شناخت واقعیات" و "مدیریت منابع" را از جمله نیازمندی های اجرای اقتصاد مقاومتی، ‌می‌دانند.

بر همین اساس اقدامات مختلفی در گروه سایپا از نیمه دوم سال 94 طرح‌ریزی گردید که ارائه طرح‌های متنوع فروش، اجرای طرح‌های مختلف تامین نقدینگی مانند طرح نوین اتوخدمت، اصلاح‌ ساختار سرمایه ، برنامه‌ریزی برای تعمیق میزان ساخت داخل و توجه به تنوع محصول از جمله این اقدامات بود.

حاصل فعالیت‌های گروه خودروسازی سایپا در سال 94 باعث شد تولید شرکت از 831 دستگاه روزانه در شهریور 94 با 139درصد رشد در اسفند ماه همان سال به 1989 دستگاه تولید روزانه برسد. توجه به اقدام و عمل در سال 95 نیز باعث تداوم روند رو به رشد تولید و افزایش 14درصدی مجموع میزان تولید گروه سایپا در سه ماهه اول سال 95 نسبت به مدت مشابه سال 94 گردید و این به این معناست که تولید 93822 دستگاه در سه ماهه اول سال 94 به 106904 دستگاه در بهار سال 95 رسیده است.

بنا به این گزارش و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در گروه خودرو سازی سایپا این تداوم رشد ، تا پایان سال 95 نیز ادامه خواهد داشت.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!