سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۰۷ | ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور
۱۸:۰۷ | ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
اجاره خودرو

ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور

پرشین خودرو: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور از شهروندانی که تا کنون برای سفر از منزل خارج نشده‌اند، خواست تا زمان حرکت خود را به ساعات پایانی امشب یا صبح فردا موکول کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ عین الله جهانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهارکرد:‌ با توجه به ترافیک سنگین در محورهای منتهی به شمال تصمیم بر آن شد که دو محور چالوس و فیروزکوه به سمت شمال یک‌طرفه شوند و این شرایط همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در جاده‌های منتهی به شمال کشور همچون هراز، چالوس و ... سنگین گزارش شده است، ادامه داد: همچنین برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک، در اتوبان‌های تهران-کرج ، کرج-قزوین و قزوین-رشت ترافیک نیمه سنگین است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت تردد در خروجی‌های شهر تهران را پرحجم اعلام کرد و افزود: در ورودی شهرهای زیارتی و سیاحتی، همچون شهرهای شمالی، قم، مشهد، شیراز، اصفهان و ... نیز حجم ترافیک بالاست اما گره ترافیکی وجود ندارد.

جهانی با تاکید بر اینکه ماموران پلیس راه در این روز در آماده باش هستند، ادامه داد: طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از روز گذشته آغاز شده و تا سوم مهرماه ادامه دارد.

وی همچنین با اشاره به تردد پرحجم خودروها در جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر شاهد افزایش حجم ترافیک در جاده‌ها هستیم که این حجم پس از پایان نماز عید فطر نیز افزایش یافت، از این رو توصیه ما به شهروندانی که تاکنون منازل خود را برای سفر ترک نکرده‌اند این است که ساعاتی صبر کرده و از ساعات پایانی امشب یا صبح فردا سفر خود را آغاز کرده و در صورت امکان یک روز بیشتر در سفر بمانند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا درباره موج بازگشت از سفرها نیز اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که موج بازگشت از سفرها به اندازه موج رفت سبب ترافیک سنگین در جاده‌ها نخواهد شد، چرا که زمان بازگشت افراد از سفر متفاوت است و از عصر پنجشنبه تا روز شنبه این روند ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!