شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۱۸ | ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
اطلاعیه جدید مرکز مدیریت راه‌ها
۱۸:۱۸ | ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
اجاره خودرو

اطلاعیه جدید مرکز مدیریت راه‌ها

پرشین خودرو: مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت های جدید ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور را تا روز شنبه هفته آینده اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور را تا پایان تعطیلات آخر هفته جاری و روز شنبه آینده اعلام کرد. بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد موتورسیکلت تا ساعت ۲۴ روز شنبه (۱۹ تیرماه) از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود. در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس و بالعکس تا ۱۹ تیرماه ممنوع است.

بر پایه گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه (فردا) تا پنج بامداد روز شنبه (۱۹ تیرماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه تا پنج بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد همه کامیون ها و کامیونت های محلی دارای مجوز تردد در محور چالوس تا ساعت هشت بامداد روز شنبه ممنوع است. در محور هراز نیز تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است. بر این اساس، تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت هشت روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) ‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور فیروز کوه نیز تردد همه تریلرها به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز شنبه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است. در صورت بروز ترافیک سنگین به منظور روان شدن ترافیک، پاسگاه های پلیس راه های مسیر با هماهنگی پلیس راه راهور ناجا از تردد کلیه کامیون ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی جلوگیری خواهند کرد.

برای اطلاع از جزئیات محدودیت های ترافیکی سایر راه های کشور، شهروندان می توانند به پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی (http://news.mrud.ir) مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!