شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
تمدید ممنوعیت تردد کامیون‌ در هراز
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
گرندکس

تمدید ممنوعیت تردد کامیون‌ در هراز

پرشین خودرو: سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد ترافیک تا محور هزارچم نیمه سنگین گزارش شده و برای جلوگیری از ترافیک بیشتر ممنوعیت تردد کامیون در محور هراز تا ساعت ۸ فردا تمدید شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ رحمانی درخصوص آخرین وضعیت ترافیک درجاده‌های کشور گفت: در حال حاضر شاهد بار برگشت مسافران از استان‌های شمالی هستیم و در محور چالوس به کرج ترافیک پرحجمی گزارش شده است.

وی با بیان اینکه گره ترافیکی نداریم گفت: ترافیک تا محور هزارچم نیمه سنگین گزارش شده و برای جلوگیری از ترافیک بیشتر، ممنوعیت تردد کامیون در محور هراز تا 8 صبح فردا تمدید شده است.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تصریح کرد: در حال حاضر در باند جنوبی آزادراه کرج- قزوین محدوده مهرویلا تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران - کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه در اکثر محورهای استان مازندران و محورهای رشت- قزوین، رشت - انزلی و فومنات در استان گیلان شاهد پراکنده بارش باران هستیم گفت: انتظار داریم طی امروز یا فردا و یا حتی روزهای بعد هم موج بازگشت‌ها ادامه داشته باشد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه سفرهای برگشت توزیع زمانی متفاوتی دارد بعید می‌دانیم شاهد ترافیک‌های سنگین که در روزهای گذشته شاهد آن بودیم باشیم.
 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.
منبع: سفیر

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!