چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۶ | ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
نوسازی ۱۰۰۰تاکسی با کمک پلیس
۱۶:۴۶ | ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
اجاره خودرو

نوسازی ۱۰۰۰تاکسی با کمک پلیس

پرشین خودرو: رئیس سازمان تاکسیرانی تهران گفت: درصورت مساعدت پلیس در خصوص شماره گذاری های تاکسی های جدید به زودی ۱۰۰۰ تاکسی نوسازی می شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، میثم مظفردر خصوص روند کند نوسازی تاکسی های فرسوده پایتخت گفت : در بین ۹۰ سازمان تاکسیرانی کشور تنها سازمان تاکسیرانی تهران توانسته در طرح جدید واگذاری تاکسی های نو، موضوع نوسازی ناوگان را دنبال کند.

رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه ۱۲ هزار نفر متقاضی طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده هستند، اظهار داشت: مسئولیت اجرای طرح نوسازی بر عهده وزارت کشور است و قراردادی با بانک های عامل و همچنین ایران خودرو منعقد شده تا به متقاضیان نوسازی تسهیلاتی ارائه شود.

وی با اعلام اینکه تحویل ۱۰۰۰ تاکسی جدید به زودی آغاز می شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم که در آینده نزدیک تحویل تاکسی های جدید را به متقاضیان آغاز کنیم البته در این فرایند با مشکل شماره گذاری تاکسی ها از سوی پلیس راهور روبرو هستیم به طوری که انبوهی از تاکسی های جدید در مرکز اسقاطی که ایران خودرو اعلام کرده منتظر شماره گذاری هستند و اگر پلیس مساعدت ویژه کند و فرایند شماره گذاری را سریعا انجام دهد، تا روزهای آینده تحویل خودروها آغاز می شود.

مظفر اضافه کرد: البته مشکل واگذاری تاکسی های جدید در طرح نوسازی خودروها در کشور همچنان وجود دارد اما سازمان تاکسیرانی تهران با توافقاتی که صورت گرفت توانست نوسازی را انجام دهد.

رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تأکید بر ضرورت نظارت بانک مرکزی بر فرایند اعطای تسهیلات نوسازی گفت: مسئولان وزارت کشور به طور جدی دنبال موضوع نوسازی تاکسی های فرسوده هستند اما این موضوع به نظارت بانک مرکزی هم مربوط می شود، در واقع بانک مرکزی باید نظارت بیشتری از بانک های عامل در روند پرداخت تسهیلات داشته باشد چرا که بعضی مواقع بانک های عامل از بخشنامه بانک مرکزی تخطی می کنند و ضامن های متعددی از متقاضیان درخواست می کنند و شرایطی را به گونه ای سخت می کنند که طرح نوسازی تاکسی ها با کندی مواجه می شود.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

 

منبع: مهر
 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی
نظر بینندگان
!
!
!