سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۰ | ۱۳۹۰/۰۶/۱۲
ثبت 5هزار و 617 سرعت بالای 180کیلومتر
۱۱:۰۰ | ۱۳۹۰/۰۶/۱۲
اجاره خودرو

ثبت 5هزار و 617 سرعت بالای 180کیلومتر

پرشین خودرو: رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور از شناسایی و توقیف پنج هزار و 617 خودرو که 50 کیلومتر بیش از سرعت مجاز رانندگی می‌کردند خبر داد.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ مرتضی دهقان، اظهار داشت: در چهارماهه نخست امسال ماموران پلیس راهور پنج هزار و 617 فقره سرعت بالای 180 کیلومتر را در جاده های کشور ثبت و با رانندگان متخلف برخورد کردند. این در حالی است که خودروی این افراد به مدت طولانی از سوی پلیس توقیف شد.

وی ادامه داد: در این مدت رانندگان 57 هزار نمره منفی به علت سرعت غیرمجاز کسب کردند که گواهینامه برخی از این افراد به علت رسیدن به حد نصاب 30 نمره منفی ضبط و از تردد آنها جلوگیری شد.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور با اعلام توقیف خودروی هیوندا با سرعت 190 کیلومتر در اتوبان قزوین – زنجان تصریح کرد: همچنین در دو هفته گذشته یک دستگاه اتوبوس ولوو در مسیر زاهدان- زابل که 170 کیلومتر سرعت داشت از سوی ماموران توقیف شد.

همچنین یک دستگاه خودرو سواری مزدا که با سرعت 180 کیلومتر در محور کرج - قزوین در حال تردد بود از سوی ماموران پلیس راه شناسایی و خودرو توقیف شد. ضمن اینکه راننده نیز نمره منفی دریافت و گواهینامه اش برای مدت سه ماه توقیف شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!