شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۱ | ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
تمام نمایندگان ملزم به استفاده از قطعات یدکی با کیفیت هستند
۱۶:۲۱ | ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
اجاره خودرو
رییس انجمن صنفی شركت‌های خدمات پس از فروش خودرو:

تمام نمایندگان ملزم به استفاده از قطعات یدکی با کیفیت هستند

پرشین خودرو: رییس انجمن صنفی شركت‌های خدمات پس از فروش خودرو تاكید كرد: قطعات یدكی مورد استفاده در شبكه نمایندگی‌ها، اصلی و با كیفیت هستند به طوری كه نمایندگی‌ها خود را ملزم به ارائه خدمات با كیفیت به مشتریان می‌دانند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مصطفی وحیدزاده در سخنانی با اشاره به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی‌ها، از حسن توجه مقامات ارشد دولت به مقوله كیفیت در خدمات پس از فروش استقبال كرد و گفت: بدون شك تمام نمایندگی‌های ارائه خدمات پس از فروش خودرو تابع سیاست‌های خودروسازان هستند و مقوله رضایت مشتری از كیفیت خدمات برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور حتما در ارائه خدمات تعمیرگاهی از قطعات اصلی مورد تایید خودروساز استفاده می‌شود و قطعات متفرقه جایی در نمایندگی‌های رسمی ندارند.


وی در ادامه با بیان اینكه یكی از دلایل مراجعه مشتریان به شبكه نمایندگی‌های خودروسازان برای دریافت خدمات، اطمینان آنها نسبت به استفاده از قطعات اصلی مورد تایید تولید كننده خودرو است، افزود: به همین دلیل رضایت آنها از كیفیت قطعات یدكی مورد استفاده در شبكه نمایندگی‌ها افزایش یافته است.


وحیدزاده ادامه داد: فرآیند تامین و توزیع قطعات در شبكه تابع استانداردهای خودروساز است به طوری كه قبل از تامین قطعات، فرآیند کنترل نمونه قطعه شامل انجام تست‌های آزمایشگاهی و عملکردی مطابق استانداردهای سخت‌گیرانه توسط مهندسی و كیفیت انجام می‌پذیرد و جهت اطمینان از کیفیت قطعات تولیدی, قبل از تائید قطعه نمونه, فرآیند تولید سازندگان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.


وی گفت: یكی از مشكلاتی كه صنعت خودرو در سالهای اخیر با آن مواجه بوده رشد روزافزون قطعات تقلبی و بی كیفیت در بازار قطعه است كه موجب تحمیل هزینه‌های گزاف به مالكان خودرو می‌گردد.


رییس انجمن صنفی شركتهای خدمات پس از فروش خودرو تاكید كرد: نگاه مهندس نعمت‌زاده به صنعت خودروسازی همواره بر ارتقاء خدمات و کیفیت بوده و این نگاه حمایتی قطعا اثرات مثبتی در رشد فعالیت ها و توانمندی صنعت کشور خواهد داشت.


مهندس وحیدزاده گفت: یكی از مواردی كه در انجمن خدمات پس از فروش خودرو همواره مورد تاكید و نظارت قرار دارد، افزایش كیفیت خدمات است كه شركت‌های ارائه دهنده خدمات را به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها ملزم می‌كند.
 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپایدک
نظر بینندگان
!
!
!