یكشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هراز و چالوس یکطرفه شد
۱۸:۳۳ | ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
اجاره خودرو

هراز و چالوس یکطرفه شد

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از یکطرفه شدن محورهای چالوس و هراز خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: با توجه به تعطیلات شاهد افزایش سفرها به سمت استان‌های شمالی بودیم و از این رو در آخرین روز از تعطیلات موج بازگشت از استان‌های شمالی نیز تشدید شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب محورهای منتهی به شمال کشور نیمه سنگین گزارش شده است اظهار کرد: در همین راستا تصمیم بر آن شد تا در محورهای چالوس و هراز محدودیت ترافیکی موقت اعمال شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: بر این اساس از ساعت 13 امروز تردد در محور چالوس از کرج به سمت چالوس ممنوع بوده و از ساعت 16 امروز نیز با یکطرفه شدن جاده چالوس تردد از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه انجام خواهد شد و این محدودیت تا ساعت شش صبح فردا ادامه خواهد داشت.

رحمانی اضافه کرد: همچنین در محور هراز نیز از ساعت 14 امروز تردد خودروها از آبعلی به سمت عامل ممنوع بوده و از ساعت 16 امروز تردد از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه انجام خواهد شد که این وضعیت نیز تا ساعت دو بامداد ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: در محور فیروزکوه محدودیت ترافیکی اعمال نشده و تردد به شکل دو طرفه انجام می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی، محدودیت‌های اعمال شده در راه‌ها و همچنین امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.
 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

منبع: ایسنا

برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!