یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
ایران خودرو پای حرف خریداران «هایما» نشست
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
اجاره خودرو

ایران خودرو پای حرف خریداران «هایما» نشست

پرشین خودرو: در راستای طرح تكریم مشتریان، جلسه هم اندیشی با خریداران «اس.7» با حضور تعدادی از مدیران ایران خودرو و مشتریان این خودرو برگزار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این جلسه تعدادی از مشتریان محصول هایما كه به صورت تصادفی انتخاب شده بودند، ضمن ابراز رضایت از این خودرو، دیدگاه های خود درباره محصول و خدمات پس از فروش را بیان كردند.

براساس اظهارات مدیران حاضر در جلسه، با توجه به تیراژ تولید محصول، 35 نمایندگی در سراسر كشور و پنج نمایندگی در مناطق مختلف تهران به منظور ارایه خدمات انتخاب شده كه در صورت افزایش فروش، این تعداد نیز افزایش خواهد یافت.

مدیر ارتباط با مشتری ایران خودرو نیز در این نشست، اجرای طرح نظرسنجی از مشتریان در زنجیره تولید، عرضه و خدمات پس از فروش محصول جدید را از سیاست های ایران خودرو و تاكیدهای مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو برای افزایش رضایت مشتریان دانست و گفت: با گذشت شش ماه از عرضه محصول «اس.7» جلسه تبادل نظر با خریداران این خودرو اجرا شده است.

اشكان فربد گفت: راهبرد اصلی ایران خودرو رضایت مشتریان است و ما در صدد هستیم تا دایره خدمات ویژه محصولات جدید را به محصولات دیگر ایران خودرو گسترش دهیم.

در این جلسه ضمن اشاره به مطالعات صورت گرفته قبل از عرضه این خودرو به بازار اعلام شد كه ایران خودرو برای افزایش سهم بازار در بخش خودروهای شاسی بلند، خودروی S7 را با حاشیه سود پایین و دامنه قیمتی بسیار مناسب در بین خودروهای رقیب را به بازار عرضه كرده است.

یادآور می شود، خودروی هایما بر روی شاسی و پلتفرم مزدا CX7 ساخته شده و یكی از گران ترین خودروهای شاسی بلند در شرق آسیا به شمار می رود.

قوای محركه این خودرو برای مصرف شهری در نظر گرفته شده و با قوای محركه خودروهای شاسی بلند خارج از شهری تفاوت دارد.

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!