چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
راه‌اندازی سامانه تشخیص اصالت قطعات یدكی سایپا
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپایدك خبر داد:

راه‌اندازی سامانه تشخیص اصالت قطعات یدكی سایپا

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت سایپایدک اظهار داشت: پیشتازی سایپایدك در عرصه مقابله با تولید و توزیع قطعات یدكی تقلبی و بی كیفیت می‌تواند آغاز یك حركت بزرگ در خصوص حفاظت از جان و مال مالكان خودرو باشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهندس مصطفی وحیدزاده در سخنانی با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با قاچاق كالا در كشور و توجه به اقتصاد مقاومتی برای رشد و شكوفایی اقتصاد كشور و همچنین دستورات وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: وجود قطعات تقلبی در بازار، یک تهدید بزرگ برای سرنشینان خودرو به شمار می رود و انتظار داریم تا سازمان های مسوول، نظارت بیشتری در مبادی ورودی واردات قطعات خودرو به بازار کشور داشته باشند و قطعا ما در این مسیر همراه آنها هستیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه تشخیص اصالت قطعات یدكی سایپا، افزود: برای اولین بار در صنعت خودرو و براساس یک زیر ساخت منسجم، یک قدم جدی از سوی سایپا یدک برای شناسایی قطعات اصلی از غیر اصلی برداشته شد و در ادامه همه تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا با تمرکز بیشتر بر آن، مسؤولیت اجتماعی خود را در قبال مشتری به انجام برسانیم.

وی ادامه داد: حفظ جان و مال همه افرادی كه از خودرو استفاده می‌كنند برای ما مهم است لذا به منظور حمایت از مشتریان، اقدامات گسترده‌ای در راستای ترویج فرهنگ استفاده از قطعات اصلی و با كیفیت شركتی و جلوگیری از تولید و توزیع قطعات تقلبی آغاز كرده‌ایم كه از آن جمله می‌توان به انجام بازرسی‌های مشترك با اتاق اصناف تهران، طرح تشخیص اصالت قطعه و همچنین اقدامات حقوقی علیه متخلفین و سوء استفاده كنندگان از بسته‌بندی سایپا اشاره كرد.

مهندس وحیدزاده گفت: باید با سودجویانی كه بخاطر حفظ منافع زودگذر مادی خود با ارائه قطعات تقلبی و بی كیفیت با جان مردم بازی می‌كنند قاطعانه برخورد شود. به همین منظور سایپایدك به صورت داوطلبانه همكاری‌هایی را با مراجع مربوطه آغاز كرده است تا با تولید و توزیع كنندگان قطعات تقلبی برخورد شود.

مدیرعامل سایپایدك همچنین از سایر شركت‌های فعال در زمینه ارائه خدمات پس از فروش خودرو و قطعه سازان خواست تا در مسیر جلوگیری از تولید و توزیع قطعات تقلبی به سایپایدك بپیوندند تا با یك همكاری منسجم، جلوی سوء استفاده سودجویان گرفته شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه افزایش رضایت مشتری در حوزه خدمات پس از فروش از جمله مهمترین سیاست‌های دولت در حوزه خودرو به شمار می‌رود، كلیه نمایندگی‌ها ملزم به رعایت دستورالعمل‌های موجود هستند و با توجه به نظارت‌ها و بازرسی‌های مستمر، احتمال استفاده از قطعات بی كیفیت در شبكه نمایندگی‌ها به صفر می‌رسد. به همین دلیل مشتریان گروه سایپا ترجیح می‌دهند با مراجعه به نمایندگی‌ها از قطعات و خدمات با كیفیت و مورد تایید سایپا استفاده كنند تا از بروز خسارات ناشی از استفاده از قطعات بی كیفیت و تقلبی و خدمات غیر تخصصی جلوگیری نمایند.

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

برچسب ها:
سایپا یدک
نظر بینندگان
!
!
!