یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
برای رقابت با خودروسازان اروپایی در بازار ایران آماده هستیم
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
اجاره خودرو
مدیر عامل مدیران خودرو در حاشیه رونمایی از ایکس 33 جدید:

برای رقابت با خودروسازان اروپایی در بازار ایران آماده هستیم

پرشین خودرو: مدیران خودرو و چری برای حضور موثر در بازار ایران تلاش بسیاری کرده اند و از این رو از حضور رقبای قوی نمی ترسیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، ژانگ مدیر عامل گروه خودرویی مدیران خودرو در نشست خبری با خبرنگاران حاضر در نمایشگاه خودروی مشهد گفت: شرکت چری به ایران به عنوان یکی از بازار های خوب خود نگاه می کند و همین نوع نگاه باعث شده است تا ما در ماه های گذشته خودروهای جدید خود را با نام چری به ایران عرضه کنیم.

وی هدف مجموعه خود را از حضور پرقدرت در بازار ایران را کمک به افزایش سهم گیری برند ام وی ام و چری عنوان کرد و افزود: ما به دنبال افزایش سهم خود در بازار و رساندن ظرفیت فروش به بالای 60 درصد هستیم از این رو در نمایشگاه مشهد نیز با عرضه X33 جدید این هدف را دنبال کردیم.

مدیر عامل گروه خودروی مدیران خودرو در کورد محبوبیت محصولات برند خود در جهان گفت: خودروهای ما محبوب جهان هستند و X33 نیز از محبوبیت بالایی در بازارهای جهانی برخوردار است.

وی از فروش یک میلیون دستگاهی X33 در جهان خبر داد و افزود: دو رنگ بودن X33 جدید یکی از مشوق های مردم برای خرید این خودرو بوده است و فکر می کنیم با عرضه ان در بازار ایران نیز همین استقبال از سوی خریداران ایرانی از این خودروی زیبا و با کیفیت صورت گیرد.

ژانگ در مورد قانون تولید 40 درصد خودرو در ایران و استقاده از قطعات داخلی سازی شده نیز گفت: در حال حاضر بخسی از قطعات خودروهای چری و ام وی ام در کارخانه گروه در کرمان تولید می شود و برای داخلی سازی نیز برنامه های مشخصی داریم.

وی در مورد الزام به رعایت 40 درصد داخلی سازی در خودروهای خارجی گفت: این الزام به این معنی نیست که اگر 40 درصد رعایت نشد شما نمی توانی خودرو را عرضه کنی تنها اتفاقی که می افتد این است که ما حقوق گمرکی بیشتری نسبت به خودروهایی که 40 درصد داخلی سازی را رعایت می کنند، پرداخت می کنیم.

در ادامه شریعت رییس هیات مدیره گروه خودروسازی ام وی ام در مورد محصولات جدید عرضه شده توسط این گروه در آینده نزدیک گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده X22و یک فیست لیفت که نمی توانم نامش را بیاورم در برنامه عرضه داخلی ما وجود دارد.

وی در مورد رقابت گروه MVM و کرمان موتور نیز گفت: ما در قیمت گذاری و کیفیت خودروهای خود سعی می کنیم این رقابت را ببریم و در محصولات جدید هم سعی می کنیم از نظر قیمتی به دنبال حداقل افزایش هستیم.

شریعت در مورد وجود رکود در بازار خودرو گفت: در بازار محصولات ما چنین رکودی نه تنها و جود ندارد بلکه ما از مزان فروش خود بسیار راضی هستیم و حتی رکوردهایی در فروش زده ایم که باورکردنی نیست.

مدیر عامل چینی شرکت مدیران خودرو در مورد نگرانی از افزایش رقابت در بازار ایران با حضور شرکت های اروپایی گفت: ما نگران نیستیم زیرا این رقابت را سال هایت که در سایر بازهای بین المللی از جمله چین، روسیه و برزیل برده ایم بنابراین در این مورد نگران نیستیم.

وی ادامه داد: به علت امتیازاتی همچون کیفیت، استفاده از تکنولوژی های روز، خدمات پس از فروش خوب و قیمت ارزان، شرایط رقابتی به نفع ما تمام خواهد شد و از ورود به این رقابت هیچ ترسی نداریم.

ژانگ در مورد بازار ایران گفت: این بازار ممکن است از نظر سایر رقبا سهم کوچکی باشد اما مدیران خودرو و چری ایران را یک بازار استراتژیک برای خود می دانند و از این رو همین حالا که با هم صحبت می کنیم بیش از 10 مهندس طراح شرکت چری، در مناطق ایران در حال تست خودرو در آب و هوا های خاص و شرایط محیطی ایران هستند تا بتوانیم بهترین ها را در ایران عرضه کنیم.

وی تاکید کرد: از نظر من خودروسازان اروپایی باید نگران رقابت با مدیران خودرو و چری باشند چون ما از سال ها پیش برای این رقابت خود را آماده کرده ایم.

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!