شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
اجاره خودرو

پاسخ اپل به درخواست یک کاربرایرانی

پرشین خودرو: شرکت اپل در پاسخ به نامه ی یک کاربر ایرانی عدم تمایل خود را برای اهدای مجوزنمایندگی در ایران اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»،  چندی پیش، خبر اجرای طرح رجیستری با هدف مبارزه با ورود گوشی‌های هوشمند قاچاق به کشور اعلام و در پی آن خبری مبنی بر جمع آوری گوشی های آیفون منتشر شد.

این موضوع در پی تصمیمی است که بر اساس آن تنها گوشی‌هایی قابلیت فعالیت و خرید و فروش در کشور را داشته باشند که دارای نمایندگی در کشور هستند. به دلیل وجود نداشتن نمایندگی اصلی شرکت اپل در ایران، 9 شرکت آمادگی خود را برای ارائه خدمات پس از فروش شرکت اپل را اعلام کردند که برای رسمی شدن‌شان باید توسط این شرکت تایید شوند.
 

اپل: در ایران نمایندگی نمی‌زنیم!


یکی از کاربران ایرانی از شرکت اپل تقاضای تاسیس نمایندگی در داخل کشور داشت. این شرکت در جواب کاربر ایرانی گفت که دست به چنین کاری نمی‌زند و حاضر به این کار نیست.

کاربران ایرانی نوشت: "سلام، من یك ایرانى هستم! یك ایرانى كه میخواد از شركت اپل خواهش كنه تا قبل از اجراى طرح رجیسترى موبایل هاى آیفون در ایران نمایندگى تاسیس كنه ، این عادلانه نیست كه این همه كاربر در داخل ایران از محصولات اپل استفاده كنند و از هیچگونه خدمات این محصولات بهره مند نشن. وزارت ارتباطات ایران درحال اجراى طرح رجیسترى تلفن همراه است كه اگر تا زمان اجراى این طرح شركت اپل در ایران نمایندگى اصلى ثبت نكنه تمام گوشى هاى ما كاربران كه از آیفون استفاده میكنیم بدون رجیسترى فرض میشه و از دسترس تمامى شبكه هاى موبایل ایران خارج میشه از واحد پشتیبانى شركت اپل  خواهش میكنم براى ما كاربران آیفون در ایران كارى كنید".

پاسخ شرکت اپل: "اپل هیچ گوشی و دستگاهی را در داخل ایران نمی فروشد. بر اساس این طرح، همه‌ی گوشی های آیفون توقیف می‌شوند و اپل در مقابل این تصمیم کاری نمی تواند بکند. به ویژه گوشی هایی که از طریق بازار سیاه و یا جاهای دیگر به داخل کشور وارد می‌شود. من (و شاید همه ی آمریکایی ها) به خاطر این مشکل متاسفم. با ارزوی موفقیت برای شما".

اپل: در ایران نمایندگی نمی‌زنیم!

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

منبع: باشگاه

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!