یكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۰ | ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
رتبه اول خدمات پس از فروش خودروسازان به «ایساکو» رسید
۱۴:۰۰ | ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
نتایج هفتمین دوره ارزیابی ISQI اعلام شد؛

رتبه اول خدمات پس از فروش خودروسازان به «ایساکو» رسید

پرشین خودرو: بر اساس اعلام نتایج ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، از شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرویی، شرکت ایساکو با کسب بیشترین امتیاز در این حوزه، در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیرعامل شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو ضمن بیان این مطلب گفت: بزرگ‌ترین هدف ما این است که به عنوان متولی شرکت ایران‌خودرو در حوزه خدمات پس از فروش، حتی یک مشتری هم با نارضایتی از مجموعه ایساکو خارج نشود و استانداردهای ما مطابق با استانداردهای جهانی در این حوزه باشد.رضا حسینی افزود: خرسندیم که تلاش همکاران در حوزه گسترده شبکه خدمات ایساکو، برای افزایش رضایت‌مندی مشتریان، گامی رو به جلو بوده است.


وی ضمن بیان این كه مشتری‌مداری و دست‌یابی به بیشینه رضایت مشتریان همواره از اهداف بسیار مهم گروه صنعتی ایران خودرو بوده گفت: نتایج ارزیابی موجود، صحه‌ای بر حركت در مسیر این مهم بوده است، هر چند که واقفیم هنوز با ایده‌آل‌هایی که برای خدمات پس از فروش شایسته هم‌وطنان عزیز، ترسیم کرده‌ایم فاصله داریم.


شركت ایساكو مقام اول خدمات پس از فروش را در حالی در بین 39 شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرویی تثبیت كرد كه در هفت دوره متوالی این ارزیابی‌ها که توسط سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد انجام شده و به تائید وزارت صنعت، معدن و تجارت رسیده، همواره در جایگاه نخست قرار داشته است.


ویژگی مهم این دوره از ارزیابی‌ها تغییر کلی مدل ارزیابی و نزدیک شدن آن به استانداردهای جهانی بود که باعث شد، بررسی‌ها بسیار سخت‌گیرانه‌تر صورت گیرد. در ارزیابی سال 94، شرکت مزدا یدک و سایپا یدک (محصولات پارس خودرو) پس از ایساکو، به عنوان دومین و سومین شرکت‌های برتر ارائه دهنده خدمات پس از فروش معرفی شده‌اند.
 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

نظر بینندگان
!
!
!