چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
هاچ بک هوندا سیویک در راه بازار
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
اجاره خودرو

هاچ بک هوندا سیویک در راه بازار

پرشین خودرو: هوندا با رونمایی هاچ بک هوندا سیویک اعلام کرد این مدل پنج درب به عنوان مدل ۲۰۱۷ در بازار آمریکا عرضه خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سیویک جدید به مدلهای سدان و کوپه می پیوندد و پیش از سیویک Type-R عرضه می شود که این مدل هم یک هاچ بک خواهد بود و در سال ۲۰۱۷ روانه بازار فروش می‌شود.

انتظار می رود هوندا مدل مفهومی سیویک Type-R را ماه آینده در نمایشگاه خودروی پاریس نمایش دهد.

بر اساس گزارش اتوموتیو نیوز، هاچ بک سیویک همانند سیویک Type-R یک خودروی دیفرانسیل جلو بوده با اینهمه برای این مدل، تنها موتور توربوشارژ موجود خواهد بود.

این هاچ بک در مدلهای ال ایکس، اسپورت، ئی ایکس، ئی ایکس-ال و اسپورت تورینگ عرضه خواهد شد که همه آنها موتور توربوشارژ چهار سیلندر ۱.۵ لیتری دارند. این موتور در کوپه و سدان سیویک هم استفاده شده اما هاچ بک سیویک مدل چهار سیلندر دو لیتری نخواهد داشت.

همچنین هاچ بک سیویک دارای جعبه دنده شش سرعته دستی یا جعبه دنده اتوماتیک CVT خواهد بود و نخستین مدل سیویک خواهد بود که در آن موتور توربوشارژ با یک جعبه دنده دستی عرضه می شود.

قیمت نهایی هاچ بک سیویک در زمان عرضه به بازار در پاییز اعلام خواهد شد اما انتظار می رود حدود ۱۵۰۰ دلار از کوپه سیویک ۲۰۱۶ که قیمت پایه اش از ۱۹ هزار و ۸۸۵ دلار آغاز می‌شود، گران‌تر باشد.


 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.
منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هونداسیویک
نظر بینندگان
!
!
!