شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۰:۵۴ | ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
 افزایش ظرفیت اتوبوسرانی تهران
۲۰:۵۴ | ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
اجاره خودرو

افزایش ظرفیت اتوبوسرانی تهران

پرشین خودرو: در آستانه آغاز سال تحصیلی96-95 معاون شهردار تهران از توسعه حمل و نقل عمومی از جمله مترو، اتوبوس و تاکسی، ساماندهی سرویس مدارس، آماده باش نیروهای پلیس راهور و مناسب سازی و ایمن سازی اطراف مدارس به منظور استقبال از مهر و بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد .

به گزارش «پرشین خودرو»، مازیار حسینی با اشاره به اینکه تامین آرامش و ایمنی دانش آموزان مهم‌ترین هدف ما برای سال جدید تحصیلی است، گفت : تامین ایمنی و ساماندهی جریان ترافیک اطراف مدارس از مهمترین اقداماتی است که برای استقبال از مهر پیش بینی شده است.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران از بازسازی و نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی شهر تهران در آستانه مهر95 خبر داد و گفت : 450 دستگاه اتوبوس تک کابین به منظور بکارگیری در خطوط فیدر اتوبوسرانی در آستانه سال تحصیلی جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی پایتخت می شود که با ورود این اتوبوس ها ظرفیت جابجایی روزانه ناوگان اتوبوسرانی تهران حدود 300 هزار نفر افزایش می یابد.

حسینی افزود: 50 دستگاه مینی بوس نیز همزمان با فصل بازگشایی مدارس وارد ناوگان خواهند شد.
معاون شهردار تهران با اشاره به افزایش 25تا 30 درصدی حجم سفرهای شهری هم‌زمان با شروع سال جدید تحصیلی تصریح کرد: با آغاز فصل پاییز، تردد بیش از یک میلیون دانش آموز، 700 هزار دانشجو و تعداد زیادی کادر آموزشی که در فصل تابستان فعالیت نداشته اند به حجم سفرهای درون شهری تهران اضافه می شود . از اینرو ساماندهی ترافیک اصلی ترین دغدغه مشترک مدیریت شهری و پلیس راهور است .

حسینی در ادامه تصریح کرد : ساماندهی سرویس مدارس نیز در دستور کار سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی قرار گرفته است. تلاش می شود با هماهنگی آموزش و پرورش و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از روز اول سال تحصیلی، سرویس مدارس برقرار شده تا نیاز نباشد خانواده ها با خودروی شخصی اقدام به جابجایی فرزندان خود کنند .

بر اساس گزارش شهرنوشت: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران به دیگر برنامه های شهرداری برای توسعه شبکه حمل و نقل در آستانه ماه مهر و تسهیل تردد شهروندان دراین ایام اشاره کرد و گفت: نوسازی ناوگان تاکسیرانی نیز در دستور کار قرار گرفته در این راستا تا پایان سال جاری 10 هزار و 500 دستگاه تاکسی جدید جایگزین تاکسی های فرسوده از جمله 6300 دستگاه خودرو تاکسی پیکان بسیار فرسوده درناوگان تاکسیرانی تهران خواهند شد .

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
اتوبوسرانی
نظر بینندگان
!
!
!