شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
یکسان سازی کیفیت ارائه خدمات در نمایندگی های ایساکو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
/اختصاصی/مدیرعامل ایساکو خبر داد:

یکسان سازی کیفیت ارائه خدمات در نمایندگی های ایساکو

پرشین خودرو: مدیر عامل ایساکو از یکسان سازی کیفیت ارائه خدمات و بهینه شدن آن در تمام نمایندگی های ایساکو خبر داد.

سیدرضا حسینی در گفت وگو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب گفت: بیشتر مشتریان تصور می کنند که فقط تعمیرگاه های مرکزی بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می کنند، این یک ذهنیت نادرست است و در حال حاضر تعمیرگاه های مجاز بسیاری در شبکه وجود دارد که با اجرای طرح های ابتکاری و جذاب، مشتریان ویژه خود را دارند.

وی افزود: این تصور که تنها می توان به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مرکزی اعتماد کرد، یک تصور غلط است و ما در داخل ایساکو برای مقابله و تغییر این دیدگاه برنامه هایی را برای بهبود و یکسان سازی کیفیت ارائه خدمات در دست اجرا داریم.

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، با اشاره بر این مطلب که اگر بنده به عنوان مدیر این مجموعه بگویم تنها نمایندگی مرکزی ما توان خدمت رسانی مطلوب را دارد، یعنی عملکرد شرکت را زیر سوال برده ام، گفت: در شهر تهران نمایندگی هایی زیادی داریم که خدمات بسیار خوبی به مشتریان می دهند، اما واژه تعمیرگاه مرکزی ما را ناخودآگاه به سوی آن ها سوق می دهد، چراکه فکر می کنیم در این مراکز کارهای خاصی انجام می شود که در سایر تعمیرگاه ها وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: تمایل مشتریان برای دریافت خدمات از نمایندگی های مرکزی موجب شده بود تا این مراکز در خدمت رسانی با چالش رو به رو شوند و سایر نمایندگی ها نیز با حداقل ظرفیت کار کنند لذا با حذف عنوان "مرکزی" و استفاده از کد چهار رقمی، سعی در بهبود ذهنیت مشتریان داریم.

حسینی ادامه داد: این اتفاق برای مشتری یک پیام دارد و آن هم این است که هیچ فرقی بین نمایندگی 1067 ما با نمایندگی 1130 نباید باشد. همه نمایندگی های ما باید بتوانند بر اساس طرح رتبه بندی و طبقه بندی با یک کیفیت مشخص خدمات ارائه دهند.


 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!