یكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۱:۳۶ | ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
کادیلاک «اسکالید» تیونینگ شد
۲۱:۳۶ | ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
اجاره خودرو

کادیلاک «اسکالید» تیونینگ شد

پرشین خودرو: تیونر هنسی از محصول جدید خود را که یک کادیلاک اسکالید به قدرت ۸۴۲ اسب بخار است معرفی کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، زومیت آورده است: این شرکت تیونینگ مستقر در تگزاس محصول جدیدی را معرفی کرد. اما این بار خبری از تقویت مدل‌هایی مانند کامارو و یا کوروت برای دسیابی به قدرت و سرعت‌های بالا نیست، این بار این تیونر توجه خود را به خودروی شاسی بلند لوکس جنرال موتورز یعنی کادیلاک اسکالید معطوف کرده و قدرت بسیار عظیمی را برای این خودرو فراهم آورده است.

 

کادیلاک

 

 کادیلاک اسکالید در حالت استاندارد خود نیز به طرز غیر منتظرع ای سریع است. این خودرو یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر وی شکل دارد که می تواند حداکثر قدرت ۴۲۰ اسب بخار را تولید کند که برای رساندن این خودرو به از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت در عرض ۵ ثانیه کافی است. اسکالید در عمل بسیار سریع‌تر از آنچه انتظار دارید است، اما چنین قدرت و عملکردی از نظر جان هنسی و افرادش در مرکز تیونینگ  و مهندسی هنسی (Hennessey Performance Engineering) کافی نیست.

 

کادیلاک

 

این شرکت نام محصول خود را HPE800 Escalade گذاشته است و با نصب یک سوپرشارژر بر روی پیشرانه‌ی هشت سیلندر ۶.۲ لیتری این خودرو، قدرت خروجی آن را به ۸۴۲ اسب بخار و گشتاور آن را به ۱۱۵۹ نیوتون متر رسانده اند. ظاهرا چنین قدرتی برای جابجایی یک خانه‌ی کوچک با سرعت بالا کافی است. شتاب صفر تا صد این مدل تقویت شده معادل ۳.۹ ثانیه است و مصافت یک چهارم مایل (۴۰۰ متر) را می تواند در عرض ۱۲.۳ ثانیه طی کند.

 

کادیلاک

 

برای آگاهی شما باید گفت که این خودرو قرار نیست قیمت ارزانی داشته باشد. به گفته‌ی Road &Track قیمت پکیج HPE800 از ۵۵ هزار دلار آغاز شده و در صورتی بخواهید رینگ‌ها، ترمزها وتایرهای خودرو را ارتقا دهید باید ۲۵ هزار دلار دیگر را نیز بپردازید. اگر می خواهید پیشرانه‌ی اسکالید خود را تقویت کنید پیشنهاد می کنیم که این ۲۵ هزار دلار اضافه را نیز بپردازید تا خودرو بتواند سریع‌تر پیچ‌ها را طی کرده و ترمز بگیرد. این را نیز مد نظر داشته باشید این مبلغ جدای از قیمتی است که باید بابت خرید اسکالید جدید بپردازید.

 

با قیمت‌های کمتر نمی‌توان خودروی قدرتمندی داشت اما پرداخت این مبلغ می‌تواند به اسکالید شتابی در حد خودروهای سوپر اسپرت بدهد.  

 

 

 

 

 

       

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کادیلاکتیونینگ
نظر بینندگان
!
!
!