جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۰۰ | ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
تمهیدات پلیس در تاسوعا و عاشورا
۱۹:۰۰ | ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
اجاره خودرو

تمهیدات پلیس در تاسوعا و عاشورا

پرشین خودرو: جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات پلیس برای تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر تهران در تشریح این تمهیدات اظهار کرد: با توجه به در پیش‌ِرو بودن تاسوعا و عاشورای حسینی، پلیس راهور تهران بزرگ طرح ترافیکی ویژه‌ای را تهیه کرده است که از امشب در سراسر شهر تهران به اجرا در خواهد آمد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در این طرح ترافیکی، 100 پرسنل پلیس راهور تهران بزرگ در شب تاسوعا، روز تاسوعا، شب و روز عاشورا و همچنین شام غریبان مشارکت خواهند داشت و پوشش ترافیکی کاملی در مناطق مختلف تهران و به ویژه در مناطق مرکزی و شمالی شهر خواهند داشت.

وی اضافه کرد: همکاران ما با شناسایی نقاط پرتردد شهر تهران در این معابر حضور فیزیکی پررنگی خواهند داشت و از تمام تجهیزات پلیس راهور برای خدمت رسانی به عزاداران حسینی استفاده خواهیم کرد.

عابدی با تاکید بر اینکه در هیچ نقطه‌ای از شهر تهران محدودیت ترافیکی و محدودیت تردد بلند مدت اعمال نخواهد شد گفت:‌ به جز برخی نقاط واقع در منطقه 12 شهر تهران و برخی معابر همچون چهارراه گلوبندک که احتمال ممنوعیت موقتی تردد وجود دارد، سایر معابر شهری پایتخت باز خواهند بود و همکاران ما حضور پررنگی در این معابر خواهند داشت.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پایان از عزاداران حسینی خواست تا با توجه به ترافیک احتمالی در این شب‌ها حتی‌المقدور از وسائل نقلیه شخصی استفاده نکنند و رانندگان نیز با توجه به تردد عابرین پیاده در گذرهای شهری، نسبت به آن‌ها توجه بیشتری داشته باشند تا خدای ناکرده شاهد اتفاقات تلخ نباشیم.

 

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!