جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۱ | ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
معاینه فنی خودروها 2سال شود
۱۵:۲۱ | ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
اجاره خودرو
درخواست فوری پلیس:

معاینه فنی خودروها 2سال شود

پرشین خودرو: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خواستار کاهش مدت زمان معاینه فنی خودروها به دو سال شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار سید تیمورحسینی، درباره لایحه هوای پاک و بخشی از این لایحه که به موضوع کاهش مدت زمان معاینه فنی خودروها از پنج به دو سال تاکید دارد، گفت: به‌طور کلی پلیس از هرطرح و لایحه‌ای که سبب کاهش آلودگی هوا شود استقبال کرده و در صورت اجرا و تأمین زیرساخت‌ها با آن همراه خواهد شد. در لایحه هوای پاک نیز بحث کاهش مدت زمان معاینه فنی خودروها مطرح شده که این موضوع نیز مورد تأکید و موافقت ماست.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس از مدت‌ها قبل بر ضرورت کاهش مدت زمان معاینه فنی خودروها تأکید داشت، افزود: امیدواریم که این امر هرچه سریع‌تر به تصویب نهایی رسیده و برای اجرا ابلاغ شود چرا که معتقدیم پنج سال زمان زیادی برای معافیت خودروها از دریافت معاینه فنی است.

حسینی با تاکید بر اینکه باید زیرساخت‌های این کاهش مدت زمان نیز فراهم شود، افزود: البته در حال حاضر نیز آن‌دسته از خودروهایی که حتی کمتر از پنج‌سال از تولیدشان گذشته باشد اما آلایندگی داشته و نقص ظاهری در آنها وجود داشته باشد توسط پلیس اعمال قانون خواهند شد، اما معتقدیم که قانونی شدن آن تاثیر زیادی در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت.

وی در پایان از مسئولان در دولت و مجلس خواست که هرچه سریع‌تر نسبت به تصویب و اجرایی شدن این امر اقدام کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیسمعاینه فنی
نظر بینندگان
جواد
vote
۰
vote
۱۳۹۵/۰۸/۰۵
دوستان عزیز آیا واقعا در این قانون عجولانه تفاوتی بین نیسان وانت و مزدا3 دیده نشده؟ هر دو خودرو دوسااال؟
!
!
!