سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۸ | ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
ممنوعیت پیش فروش و سرویس‌ دربستی
۱۶:۲۸ | ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
اجاره خودرو

ممنوعیت پیش فروش و سرویس‌ دربستی

معاون ستاد اربعین مرز مهران، گفت: از هشتم آذر ماه پیش فروش بلیت و سرویس‌های دربستی به مناطق مختلف کشور به جز استان های ایلام و خوزستان ممنوع است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی قاسمعلی صادقی در مورد حمل ونقل زائران عتبات در ایام اربعین بیان کرد: کلیه ناوگان حمل و نقل مسافر در کشور باید طبق ضوابط یعنی دارا بودن کارت هوشمند راننده و برگه معاینه فنی و صورت وضعیت برای ناوگان، در زمینه بازگشت زائران عتبات فعالیت کنند.

صادقی گفت: با توجه به اجرایی شدن قانون پیمایش و تخصیص سوخت بر اساس عملکرد، تلاش شده است با همکاری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی شارژ سوخت ناوگان مورد نظر در ایام حمل و نقل زائرین افزایش داشته باشد.

معاون حمل و نقل در ستاد اربعین مرز مهران، افزود: تانکرهای ویژه برای سوخت گیری در مسیر حرکت ناوگان در شهرهای مرزی تدارک دیده شده است ولی درخواست می شود که رانندگان عزیز در آخرین لحظات خروج از شهرها سوخت گیری کافی را داشته باشند.

وی با بیان اینکه زائران اربعین از سه مرز مهران، چزابه و شلمچه عازم عراق می شوند، گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با احداث ساختمان‌هایی به عنوان مسجد و همچنین سرویس‌های بهداشتی زمینه خدمات‌رسانی به زائران را افزایش داده است.

صادقی به لزوم استفاده از ناوگان مینی بوسی اشاره کرد و گفت: تجربه نشان داده است که ناوگان مینی بوسی هم با رعایت اصول و ضوابط کاری می‌تواند نقش موثری در انتقال زائرین از مرز به شهرهای نزدیک داشته باشد و امسال از ناوگان مینی بوسی هم در امر انتقال استفاده خواهد شد.

به گفته معاون حمل و نقل در ستاد اربعین مرز مهران، استقبال مردم برای زیارت عتبات عالیات به ویژه کربلای معلی در ایام اربعین هر سال رو به افزایش است و به همین دلیل از سال گذشته ستاد عالی ساماندهی اربعین حسینی تشکیل ودر قالب کمیته های کاملاً نظام یافته وارد عرصه فعالیت شد و با تمام توان کار ساماندهی آیین اربعین حسینی و خدمت‌رسانی به زائران اربعین را بر عهده دارد.

 

 

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!