دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
تاکسی پیکان حذف می‌شود
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران:

تاکسی پیکان حذف می‌شود

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرتهران از نوسازی بیش از ۶۸۰۰ تاکسی فرسوده از ابتدای سال جاری در شهر تهران خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، میثم مظفر گفت: نوسازی تاکسی‌های فرسوده را به صورت جدی در دستور کار داریم، به طوری که اخطارهای لازم را به رانندگان تاکسی‌های فرسوده داده‌ایم و تاکسیرانان موظف به نوسازی خودروهای خود هستند.

وی با اشاره به اینکه تاکسی پیکان را تا پایان سال از ناوگان تاکسیرانی پایتخت حذف خواهیم کرد، افزود: اطلاع رسانی گسترده‌ای درخصوص چگونگی نوسازی پیکان‌های فرسوده را طی چندین نوبت انجام داده‌ایم.

مظفر تاکید کرد: هم اکنون واحد های نظارتی و کنترل سازمان تاکسیرانی در سراسر تهران مأموریت دارند، اگر تاکسی پیکانی را در پایتخت مشاهده کردند متوقف کرده و برگه اخطار آخر را به صورت مکتوب به آن تحویل دهند.

وی در ادامه با اشاره به برخورد با مسافربران شخصی در پایانه های تاکسیرانی نیز بیان کرد: یکی از معضلاتی که همواره تاکسیرانان و مسافران با آن درگیر هستند حضور مسافربران شخصی در پایانه‌ها بوده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی پایتخت با تأکید بر اینکه ورود خودروهای شخصی به پایانه‌های تاکسیرانی بر اساس قانون تخلف محسوب می‌شود، افزود: درحال حاضر پایانه ها مجهز به دوربین ثبت تخلف هستند و ورود مسافربران شخصی به پایانه ها را ثبت خواهند کرد.

برچسب ها:
تاکسی پیکان
نظر بینندگان
!
!
!