پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
ترافیک نیمه سنگین آزادراه کرج-قزوین
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
اجاره خودرو

ترافیک نیمه سنگین آزادراه کرج-قزوین

پرشین خودرو: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور از ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین خبر داد و گفت: در حال حاضر در اکثر محورهای استانی، شاهد بارش باران هستیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ نادر رحمانی گفت: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور، هم اکنون در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از پل استاندارد تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج - تهران از پل فردیس تا پل کلاج ترافیک نیمه سنگین و در سایر جاده ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: در استان اصفهان، مازندران، قزوین و گیلان در اکثر محورها، استان زنجان محور زنجان-قزوین و خدابنده-همدان و استان سمنان محور گرمسار بارش باران و در محور فیروزکوه محدوده گدوک همچنین محور هراز محدوده های لاهیجان و قلعه دختر، جاده چالوس- کندوان محدوده ولی آباد مه گرفتگی و کاهش دید و در سایر راه ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: محور فیروزکوه در محدوده هنرستان کشاورزی از کیلومتر ۱۳ تا ۱۹ از روز شنبه تا سه شنبه از ساعت ۷ تا ۱۷ و چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۲ به دلیل عملیات روکش آسفالت تردد خودروها همراه با ترافیک انجام می شود.

وی درباره محورهای مسدود در کشور نیز گفت: در حال حاضر فقط کمربندی دهلران محور فرعی اولنگ-شاهرود تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور از رانندگان درخواست کرد برای تردد در محورهای لغزنده و کوهستانی حتماً وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مناسب، ایمن سازی کنند.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!