چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
توقیف خودرو لیفان به دلیل سرعت بالا
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
اجاره خودرو
رئیس پلیس راه استان زنجان اعلام کرد

توقیف خودرو لیفان به دلیل سرعت بالا

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه استان زنجان از توقیف خودرو لیفان با خلافی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در زنجان خبر داد و گفت: این خودور سواری با سرعت ۱۸۰ کلیومتر در آزادراه زنجان-قزوین در حال حرکت بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ علی اصغر شیر محمدی افزود: پلیس راه استان زنجان با مشاهده حرکات خطرناک خودرو سواری لیفان در آزاد راه زنجان -قزوین خودرو را متوقف کرد.

وی اظهار کرد: در استعلام صورت گرفته، مشخص شد این خودرو دارای یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه است که با انجام مراحل قانونی این خودرو توقیف شد.

رئیس پلیس راه استان زنجان افزود: توجه بیشتر رانندگان به رعایت قوانین و مقررات رانندگی باعث پیشگیری از بروز حوادث تلخ جاده ای می شود و این خودرو به علت انجام حرکات نمایشی، سبقت غیر مجاز و تخطی از سرعت مطمئنه چند ین بار جریمه شده بود.

شیر محمدی با اشاره به توقیف خودرو طی هفت ماهه سالجاری در جاده های استان زنجان، افزود: توقیف خودرو نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس راه استان زنجان علت اصلی توقیف خودرو طی این بازه زمانی را سرعت و سبقت غیر مجاز، حرکات نمایشی و نداشتن گواهینامه عنوان کرد و گفت: پلیس با رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند برخورد جدی می کند.

شیرمحمدی تصریح کرد: خودروهایی که خلافی بالای یک میلیون تومان داشته و تخلفات بسیار حادثه ساز انجام دهند به پارکینگ منتقل شده و پلیس مانع ادامه تردد آنها خواهد شد.

وی یادآور شد: از اواخر اسفند ماه سال گذشته با افزایش دو برابری جریمه ها، توقیف خودرو و موتور سیکلت کاهش یافته است.

رئیس پلیس راه استان زنجان تصریح کرد: رانندگان قبل از مسافرت با رهگیری به سامانه ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ استعلام خود را از خلافی خودرو داشته باشند و برابر قانون جدید رسیدگی به تخلفات رانندگی تردد خودروهای دارای تخلف بالای یک میلیون تومان جریمه در جاده‌ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده، این خودروها توقیف و به پارکینگ منتقل خواهند شد.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!