سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۷ | ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
رشد 13 درصدی تولید وانت تا پایان مهرماه
۱۲:۵۷ | ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
اجاره خودرو

رشد 13 درصدی تولید وانت تا پایان مهرماه

پرشین خودرو: در هفت ماهه نخست سال جاری تولید وانت در شرکت زامیاد با رشد 13 درصد رشد همراه شد.

به گزارش «پرشین خودرو»،شرکت زامیاد از گروه سایپا توانست در هفت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تولید 15080 دستگاه وانت رشد 13 درصدی را به ثبت برساند.

به موجب این گزارش، افزایش تولید در کنار توجه به ارتقاء کیفی محصولات در حالی به دست آمده است که زامیاد با بهره گیری از توان و تخصص کارشناسان داخلی در کنار بهره مندی از تکنولوژی و تجهیزات به روز توانسته است موانع و مشکلات موجود در راه صنعت خودرو را پشت سر بگذارد.

همچنین، رعایت استانداردها و قوانین موجود در تولید وانت و توجه به سلیقه مشتریان سبب شده است که سبد محصولات جدید زامیاد مورد توجه مشتریان و کارشناسان خودرو قرار گیرد، امکاناتی همچون رعایت استاندارد های آلایندگی، ارتقاء قدرت موتور، کاهش مصرف سوخت در تناژ بار بالا و... بخش کوچکی از فعالیت ها و برنامه هایی است که این شرکت در ارتقاء کیفی محصولات خود تلاش کرده است.

لازم به ذکر است، شرکت زامیاد به عنوان یکی از برترین خودروسازهای تجاری کشور علاوه بر موفقیت در افزایش تولید انواع وانت، در بخش محصولات سنگین نیز موفق عمل کرده است و دو محصول یورو کارگوی MLL180 و استرالیس S500 را با همکاری ایویوکوی ایتالیا تولید و به بازار عرضه کرده است.
 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تولید وانت
نظر بینندگان
!
!
!