شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
طرح خدمات ویژه اربعین گروه سایپا تا 3آذرماه ادامه دارد
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپایدک:

طرح خدمات ویژه اربعین گروه سایپا تا 3آذرماه ادامه دارد

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدک از ادامه اجرای طرح خدمات ویژه گروه خودروسازی سایپا در روزهای بعد از اربعین خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، علیشاهی با اعلام این خبر افزود: با توجه به حجم بالای تردد زائران با خودروهای شخصی به سمت مرزهای خروجی و پیش بینی تراکم تردد خودرو در محورهای مرزی در روزهای بعد از اربعین، شرکت سایپایدک و شبکه نمایندگی‌ها در آمادگی کامل برای ارائه خدمات به سر می‌برند و تمهیدات لازم برای بازگشت زائران اندیشیده شده است.


وی ادامه داد: تمام قطعات مورد نیاز نمایندگی‌ها و پایگاه های امدادی به مقدار لازم تهیه و توزیع شده است ضمن اینکه ارائه خدمات همچنان ادامه خواهد داشت.


مدیرعامل سایپایدک همچنین اظهار کرد: طرح بزرگ خدمات ویژه گروه سایپا با مشارکت گسترده نمایندگی‌ های استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان به منظور ارایه خدمت به زائران امام حسین (ع) از 24 آبان ماه آغاز شده و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.


علاوه بر این محمدرضا مروارید استاندار ایلام با حضور در یکی از پایگاه های امداد شبانه روزی گروه خودروسازی سایپا در مهران، از روند ارائه خدمات به زائران عتبال عالیات ابراز رضایت و خشنودی کرد.


وی همچنین با ارزشمند خواندن اقدامات شرکت سایپایدک در پذیرایی از هموطنان حاضر در مرز مهران، ارائه چنین خدماتی را رضایت بخش دانست.


استاندار ایلام همچنین با حضور در حسینیه ام البنین که با همکاری شرکت سایپایدک و از سوی نمایندگی دانیال یدک کرامت برپا شده، از خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی قدردانی کرد.

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپایدک
نظر بینندگان
!
!
!