شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
تجهیز ناوگان حمل و نقل ساحل عاج با محصولات ایران خودرو
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
اجاره خودرو

تجهیز ناوگان حمل و نقل ساحل عاج با محصولات ایران خودرو

پرشین خودرو: با تحویل تعدادی از محصولات ایران خودرو به شبكه تاكسیرانی ساحل عاج، همكاری های ایران خودرو با این كشور در بخش نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت رسمی آغاز شد.

به گزارش «پرشین خودرو»،در مراسمی با حضور وزیر حمل و نقل، مشاور رئیس جمهور در امور ترابری ساحل عاج و سفیر جمهوری اسلامی ایران تعدادی خودروی سمند و رانا به شورای عالی سندیکای تاکسیرانی این کشور واگذار شد.


برمبنای این گزارش، انور صفاوی نماینده گروه صنعتی ایران خودرو در ابیجان با تشریح فعالیت‌های بین المللی این شركت در آسیا، اروپا، آمریکای جنوبی و شمال آفریقا درباره برنامه های بین المللی تولید خودروهای ایران در اوكراین، ونزوئلا و سنگال سخنرانی كرد.


گائوسو توره وزیر حمل و نقل ساحل عاج نیز در سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی برای جایگزینی٥٠ هزار دستگاه خودرو در برنامه ٥ ساله این كشور در بخش نوسازی شبکه حمل و نقل عمومی، از مشارکت بخش خصوصی در تامین این نیاز تقدیر كرد.


وزیر حمل و نقل ساحل عاج از دست اندرکاران بخش خصوصی و دولتی این کشور خواست با اتحاد و همبستگی، دولت را جهت نیل به اهداف ترسیم شده یاری کنند.


در این مراسم با رونمایی از خودروهای سمند و رانا، کلید این خودروها از سوی وزیر حمل و نقل و سفیر جمهوری اسلامی ایران به رئیس شورای عالی سندیکای تاکسیرانی تحویل داده شد. بخشی از خودروهای مورد نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی در برنامه ای دو ساله از سوی ایران خودرو به تاکسی داران ساحل عاج واگذار خواهد شد.


گفتنی است، گروه صنعتی ایران خودرو اقداماتی را برای افزایش سهم بازار آفریقا انجام داده که صادرات تجهیزات خط تولید محصولات به الجزایر از جمله این اقدامات به شمار می آید.


همچنین ایران خودرو مذاکراتی با شرکت معتبر بین المللی تولیدکننده خودرو در نیجریه انجام داده و قصد دارد که با سرمایه گذاری این شرکت و با استفاده از ظرفیت های تولیدی آن، محصولات خود را به تولید برساند.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!