جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
 زامیاد رکورد تولید وانت را شکست
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
اجاره خودرو

زامیاد رکورد تولید وانت را شکست

پرشین خودرو: شرکت زامیاد توانسته با افزایش تولید در آبان ماه، رکورد 20 درصدی متوسط تولید در 7 ماه گذشته خود را بشکند.

به گزارش «پرشین خودرو»، با درایت مدیریت ارشد و همت و تلاش مجموعه کارکنان، این شرکت با تولید مجموع 18هزار و 224 دستگاه در 8 ماه کاری سال جاری، توانست با احتساب متوسط تولید آبان ماه به نسبت متوسط 7 ماه گذشته کاری خود، رکورد 20 درصدی تولید وانت را در سال جاری به ثبت برساند.

به موجب این گزارش، افزایش تولید در کنار توجه به ارتقاء کیفی محصولات در حالی به دست آمده است که زامیاد با بهره گیری از توان و تخصص متخصصان داخلی در کنار بهره مندی از تکنولوژی و تجهیزات به روز توانسته است موانع و مشکلات موجود در راه صنعت خودرو را پشت سر بگذارد.

همچنین، رعایت استاندارد ها و قوانین موجود در تولید وانت و توجه به سلیقه مشتریان سبب شده است که سبد محصولات زامیاد مورد توجه مشتریان و کارشناسان خودرو قرار گیرد، امکاناتی همچون رعایت استاندارد های آلایندگی، ارتقاء قدرت موتور، کاهش مصرف سوخت، طراحی و نصب فن برقی، طراحی و نصب اتواجاستر ترمز و... بخش کوچکی از فعایت ها و برنامه هایی است که این شرکت در ارتقاء کیفی محصولات خود تلاش نموده است.

لازم به ذکر است، شرکت زامیاد به عنوان یکی از برترین خودروساز های تجاری کشور علاوه بر موفقیت در افزایش تولید انواع وانت پادرا، نیسان تک سوز و دوگانه سوز، در بخش محصولات سنگین نیز با همکاری ایویوکوی ایتالیا دو محصول جدید را روانه بازار نموده است.

 برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

برچسب ها:
زامیادوانت
نظر بینندگان
!
!
!