جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
چینی ها هم نیو کولئوس را تحسین کردند+تصاویر
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

چینی ها هم نیو کولئوس را تحسین کردند+تصاویر

پرشین خودرو: گروه رنو- نیسان در این دوره از نمایشگاه خودرو گوانجو حضور قوی داشت و در بخش های مختلف فناوری، محصول جدیدی را معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، رنو در این دوره از نمایشگاه خودرو گوانجو در دو سالن حضور پیدا کرد. یک بخش از نمایشگاه به خودروسازانی اختصاص داده شده بود که محصولات پاک و با آلایندگی صفر یا بسیار پایین تولید می کردند. در این بخش رنو با معرفی خودروهای برقی خود توانست نگاه بسیاری از بازدیدکنندگان را به سمت خود بکشاند. حضور ZOE مدل 2017 در نمایشگاه و از طرفی سابقه فروش بالای این محصول و شناخته شدن آن به عنوان پرفروش ترین خودرو برقی بازار اروپا، نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد.


جالب بود که در بخش خودروهای پاک استقبال از خودروهای رنو بی سابقه بود و توقع می رفت که بازدیدکنندگان، رنو را با این سبک پسندیده باشند. اما وقتی وارد سالن اصلی رنو که خودروهای بنزینی حضور داشت می شدید، با استقبال دوباره مردم مواجه بودید. سبک جدید طراحی رنو و عملکرد آن در بخش خودروهای بنزینی و برقی، موجب شده بود تا در چند روز نمایشگاه ازدحام جمعیت در غرفه رنو پا بر جا باشد.


با ورود به غرفه رنو، با توجه به فاصله مناسب چیدمان خودروها، می توانستید هر محصول رنو را در فضایی مناسب بازدید کنید. قاجار، کپچر و ... خودروهایی بود که با توجه به ذات کراس اوور بودنشان نظرها را در بخش ورودی غرفه به سمت خود می کشاند.

 


اما شلوغی اصلی درست در وسط غرفه رنو بخاطر « نیو کولئوس» به عنوان جدیدترین خودروی کمپانی رنو بود.


هیبت رنو کولئوس جدید با طراحی نوین بدنه و فضای مدرن داخل خودرو و همچنین رنگ های مختلف موجب شده بود تا بازدیدکنندگان از نمایشگاه گوانجو، این خودرو را تحسین کنند و حداقل یک عکس از کابین و نمای بیرونی این خودرو بگیرند.


رنو کولئوس به عنوان یک کراس اوور دو دیفرانسیل، نسبت به نسل قبلی خود بزرگتر شده و در کلاس کراس اوورهای متوسط قرار گرفته است. این خودرو به موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر مجهز است که 170 اسب بخار قدرت تولید می کند و گیربکس 7 سرعته ایکس ترونیک آن قدرت را به چرخ های جلو و عقب آن می رساند.
شما در این خودرو قابلیت تعویض حالت انتقال قدرت را دارید و می توانید شاهد آن باشید تا کامپیوتر کولئوس، ضرایب انتقال قدرت به چرخ های جلو و عقب را به صورت پلکانی و لحظه ای تغییر دهد.


پیش بینی می شود که نیو کولئوس در زمستان امسال از سوی نگین خودرو به بازار ایران نیز معرفی و عرضه شود.

 

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

برچسب ها:
نگین خودرورنو
نظر بینندگان
!
!
!