شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
فناوری جدید دزد خودرو را از راه دور به دام انداخت
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
اجاره خودرو

فناوری جدید دزد خودرو را از راه دور به دام انداخت

پرشین خودرو: فناوری جدید مورد استفاده شرکت بی ام و در خودروهای تولیدی این شرکت باعث شد تا یک دزد اتومبیل از راه دور در ماشینی که به سرقت کرده بود به دام بیفتد و قادر به بازکردن درب های قفل شده خودرو نباشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، به نقل از سی نت، پلیس سیاتل دیروز اعلام کرد توانست با همکاری بی ام و یک دزد خودرو را از طریق قفل شدن خودکار درب های این اتومبیل به دام بیندازد.

دزد این خودرو پس از سرقت آن تصمیم گرفت در اتومبیل مذکور چرتی بزند، ولی پلیس توانسته بود خودروی مذکور را ردگیری کند و پس از توقف درب های آن را با همکاری بی ام و از راه دور قفل کرده بود. این دزد پس از بیدارشدن علیرغم تلاش فراوان نتوانست درب های بی ام و را باز کرده و از آن خارج شود.

نکته جالب در این میان پخش پیام هایی برای ترساندن دزد توسط کارکنان بی ام و از طریق سیستم صوتی خودرو بوده است. در این پیام ها از قول خودروی بی ام و این جمله تکرار می شد: من با شما در اینجا گیر نیفتاده ام. تو در اینجا با من گیر افتاده ای.

دزد 38 ساله که مقدار کمی مواد مخدر با خود به همراه داشت، توسط پلیس به زندان منتقل شده و در انتظار محاکمه و رسیدگی به اتهامات خود است.

منبع: فارس

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!