شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
سر نوشت  رنو کوئید در ایران چه شد؟
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
اجاره خودرو

سر نوشت رنو کوئید در ایران چه شد؟

پرشین خودرو: در میان تولید داخل شدن این خودرو موضوع وارداتی بودن کوئید نیز مطرح شده بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، پس از کش و قوس های فراوان در مورد تولید محصول ارزان قیمت رنو در ایران آخرین خبرها از تولید داخل شدن این محصول حکایت دارد.

خبر تولید رنو کوئید را پیمان کارگر مدیر عامل شرکت رنو پارس رسانه ای کرده  و گفته بود که در صورتی که شرکت های سایپا و ایران خودرو علاقه ای به تولید مشارکتی این خودرو نداشته باشند رنو به صورت مستقل در قالب قرارداد جوینت ونچر با ایدرو  آن را تولید خواهد کرد.

 

آخرین وضعیت رنو کوئید در ایران
 

به گفته وی کوئید انتخاب شده برای بازار ایران کاملا با نمونه هندی این محصول که فاقد ترمز ABS  و ایربگ است متفاوت بوده و مانند خودروی تولید شده در بازار برزیل که ایمنی مناسب تری دارد در ایران تولید خواهد شد.

در میان تولید داخل شدن این خودرو  موضوع وارداتی بودن کوئید نیز مطرح شده و از شرکت نگین خودرو که در زمینه واردات محصولات رنو در ایران فعال است به عنوان یکی از گزینه هایی که در زمینه واردات کوئید عمل خواهد کرد نام برده شد.

این موضوع در نشت خبری جمشید حسینی مدیر عامل نگین خودرو از وی سئوال شد که وی با رد موضوع واردات کوئید به ایران گفت: عرضه کوئید در ایران قطعا ازطریق تولید داخل خواهد بود و این محصول به هیچ عنوان وارداتی نخواهد شد.

حال با این پاسخ به طور قطع می توان گفت که این تحفه رنو اگر بنا باشد تا در بازار ایران عرضه شود قطعا به صورت تولید داخل خواهد بود و موضوع واردات آن کاملا منتفی است.
 

آخرین وضعیت رنو کوئید در ایران
 

آن طور که مدیر عامل رنو پارس در آخرین نشت خبری خود عنوان کرده است در صورت عرضه شدن این خودرو به بازار باید آن را با  برچسب قیمتی 30 میلیون تومان تصور کرد که این رقم در بازار خودروهای ارزان قیمت شاید کمی گران باشد ولی در هر صورت باید دید در صورت عرضه با این قیمت آیا  استقبال خوبی از آن خواهد شد؟

منبع: عصرایران

 برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو»telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رنو کوئید
نظر بینندگان
!
!
!