چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ب.ام.و های سری7 معرفی و رونمایی می شود+قیمت
۱۶:۱۰ | ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
دی ماه امسال؛

ب.ام.و های سری7 معرفی و رونمایی می شود+قیمت

پرشین خودرو: مدیر بازاریابی و فروش پرشیا خودرو گفت: همزمان با اولین جمعه دی ماه امسال، خودروهای سری هفت ب.ام.و در ایران معرفی و رونمایی می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، مزدا موسوی، با بیان این مطلب اظهار داشت: در 1.5 ماه آینده و به فاصله هر 15 روز پس از معرفی محصولت سری هفت ب.ام.و، شاهد معرفی و عرضه ب.ام.و آ8 و خودروهای سری یك و دو ب.ام.و نیز خواهیم بود.


وی در خصوص محدودیت ورود خودروهای بالای ٢٥٠٠ سی سی به ایران و ورود محصولات سری هفت BMW تصریح كرد: این خودرو با موتور ٢٥٠٠ سی.سی وارد می شود و به دلیل سبك شدن وزن بدنه مشكلی برای خودرو نیست و می توان گفت این خودرو مورد توجه قرار خواهد گرفت.


موسوی قیمت این خودرو در مدل های مختلف آن را ٦٧٠ تا ٧٤٥ میلیون تومان عنوان كرد.


وی در خصوص عدم شماره گذاری ب.ام.و X4، اضافه کرد: همچنان منتظریم تا نظر دولت را در این خصوص بشنویم.

موسوی در مورد اخذ نمایندگی BMW از سوی پرشیا خودرو گفت: با توجه به سابقه فعالیت شبكه گسترده خدمات پس از فروش و امداد خودروهای ما، قطعا نماینده انحصاری BMW هستیم و در حال حاضر به صورت واسطه ای با نماینده اصلی در حال فعالیت می باشیم.


مدیر بازاریابی پرشیاخودرو در خصوص سهم بازار این شرکت متذکر شد: ما ٣٠درصد بازار BMW های موجود را در اختیار داریم.


وی در پاسخ به این سوال كه به تمام خودروهای ب.ام.و موجود در ایران سرویس خواهید داد، گفت: طبق وظیفه مان، ما به تمام خودروهای برند BMW خدمات ارائه می كنیم در حال حاضر حتی چند میلیارد تومان قطعات خودروهای سری ٢٠١١ در انبار ما وجود دارد تا بتوانیم در صورت نیاز به دارندگان این خودروها نیز سرویس ارایه دهیم.


موسوی در مورد احتمال تولید در ایران نیز تاكید كرد : تولید داخل همیشه یك پای مذاكره در ایران بوده است اما تلاش نخست ما اخذ نمایندگی رسمی در ایران است و به هر حال تابع قوانین كشور گام بر می داریم.


در پایان، نوید نیرنیا مدیر نمایندگی های BMW با اشاره به افتتاح نمایندگی جدید این برند در خیابان شریعتی خاطر نشان كرد: برای رفاه بیشتر مشتریان BMW نمایندگی رسمی امداد خودرو به داخل شهر تهران انتقال داده شده است.

برچسب ها:
پرشیاخودرو
نظر بینندگان
سعید
vote
۱
vote
۱۳۹۵/۰۹/۲۸
وقتی رفتید تو لیست سایت رسمی bmw نمایندگی قطعی هستید نه با ادعا و حرف
!
!
!