یكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سری 6 تازه نفس از راه رسید+تصاویر
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
/اختصاصی/

سری 6 تازه نفس از راه رسید+تصاویر

پرشین خودرو: چنانچه اشتباه نکرده باشیم، سومین نسل از ب.ام.و سری 6 که در اصل آخرین نسل از آن هم به شمار می‌رود، در سال 2011 میلادی با دو سبک بدن کوپه و کانورتیبل(کروکی) معرفی شد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، در زمان معرفی ب.ام.و سری6، این خودرو به عنوان یکی از زیباترین محصولات ب.ام.و به شمار می‌رفت، حال با توجه به طول عمر نسبتا 5 ساله این خودرو در بازار، کمپانی خودروسازی BMW برای ایجاد یک محرک دیگر در فروش این سری و همچنین آغاز بخش دوم دوران حیات نسل سوم سری 6، اقدام به ایجاد یکسری تغییرات در طراحی این خودرو کرده است.
همین ابتدای کار باید گفت که تغییرات سری 6 به غیر از کیت بدنه سری M که در داخل کابین ردپای عناصر فیبرکربنی آن دیده می‌شود و در چهره آرایی هم می‌توان به تغییرات مجموعه سپر توجه کرد، بیشتر سطحی هستند و در ریزه کاری‌ها خلاصه می‌شود.
به عنوان مثال روکش‌های چرمی جدید با رنگ بندی متفاوت، سیستم سرگرمی جدید با تجهیزات پیشرفته ‌تر و یا حتی رینگ‌های جدید 20 اینچی با لاستیک‌های اسپرت را می‌توان یک بروزرسانی‌ سطحی برای این سری به حساب آورد. اما در مقابل شاهد اتفاقات خوبی در بخش مولد قدرتی این سری هستیم.
برای آغاز دور جدید فعالیت سری 6 در بازار، شرکت سازنده دو مدل جدید 640i و 650i را آماده کرده است که به ترتیب ب.ام.و 640i و همچنین نسخه xDrive آن به یک پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر 315 اسب بخاری مجهز شده است و بعد از آن هم شاهد فعالیت پیشرانه‌ای هشت سیلندر 4.4 لیتری 445 اسب بخاری بر روی مدل 650i هستیم که همانند مدل اول، نسخه‌ای xDrive هم از آن آماده شده است.
در آخر هم باید گفت که این مدل تنها محرکی موقت برای تداوم فروش سری 6 در بازار است و براساس آخرین شایعات و تصاویر جاسوسی منتشر شده در رسانه‌های خارجی، می‌توان گفت که شرکت خودروسازی BMW در حال دنبال کردن تست‌های میدانی نسل جدید سری 6 برای معرفی در سال‌های آینده است.

برچسب ها:
ب.ام‌.و
عکس های مرتبط
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
ب.ام.و سری6
نظر بینندگان
!
!
!