سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۵ | ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
هوندا؛ پورشه و ب.ام.و را گرفت
۱۵:۴۵ | ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/از نگاه مشتریان؛

هوندا؛ پورشه و ب.ام.و را گرفت

پرشین خودرو: در گروه شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش به خودرو ها نام برندهایی مانند هوندا، پورشه، ب.ام.و و بنز به چشم می خورد که رده های اول تا چهارم رضایتمندی مشتری را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش «پرشین خودرو» در بازرسی و کنترل خدمات پس از فروش شرکت های خودروساز به مشتریان خود، شرکت ها به دو بخش مجموعه های بیش از 10 نمایندگی و مجموعه های کمتر از 10 نمایندگی تقسیم می شوند.
در گزارش فوق در مورد نتایج ارزیابی سطح رضایتمندی مشتریان شرکت هایی که 10 نمایندگی کمتر دارند را مورد بررسی قرار داده و در مورد ستاره های کیفی و امتیازات ایشان می نویسیم.
در این گروه 8 شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش به خودروهای سواری بررسی شده اند و بر اساس نتایج بدست آمده، گلرنگ موتور(هوندا) با کسب 780 امتیاز از 1000 امتیاز ممکن، رتبه اول جدول رابه خود اختصاص داده و سایر شرکت ها با فاصله ای زیاد در پشت سر وی قرار گرفته اند.
در جدول فوق بعد از گلرنگ موتور، به ترتیب معین موتور( پورشه)، پرشیا خودرو(بی ام و)، ستاره ایران( بنز)، آلفا موتور، نگین خودرو(رنو)، مرتب خودرو و دیار خودرو قرار گرفته اند.
تعداد ستاره های دریافتی توسط این شرکت ها نیز حداکثر 4 ستاره است و تنها شرکتی که از نظر کیفی 3 ستاره دریافت کرده ، دیار خودرو شرکت ارائه دهنده خدمات به خودروهای هاوال، سابرینا ووانت دیار است.
در میان این 8 شرکت فاصله دیار خودرو از سایر شرکت ها بیشتر بوده و 219 امتیاز از گلرنگ خودرو فاصله امتیازی دارد.اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!