چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
ایرتویا بیشترین امتیاز را کسب کرد+جدول
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
اجاره خودرو
جدیدترین رتبه بندی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش؛

ایرتویا بیشترین امتیاز را کسب کرد+جدول

پرشین خودرو: یکی از اتفاقاتی که می تواند بر روی سهم گیری خودرو ها در بازار ایران نقش تعیین کننده ای داشته باشد، میزان دریافت خدمات مشتریان از شرکت های سازنده و میزان رضایت مندی ایشان از خدمات فوق است.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو» در جدیدترین گزارش ارزیابی رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروهای سواری در شش ماهه ابتدایی سال 95، 13 مجموعه که بیش از 10 نمایندگی دارند در یک جدول مورد بررسی قرار گرفتند و بر اساس نتایج آن شرکت ایرتویا ارائه دهنده خدمات پس از فروش به خودروهای تویوتا موفق شد با کسب 768 امتیاز از 1000 امتیاز ممکن، رتبه اول را به خود اختصاص دهد.
بر اساس این گزارش ایرتویا توانست از 5 ستاره ممکن کیفی، 4 ستاره را به خود اختصاص دهد و بعد از آن اطلس خودرو(کیا موتور)، آسان موتور(هیوندای)، آرین موتور پویا(میتسوبیشی)، ایساکو(ایران خودرو)، مدیا قشم(مدیا موتور)، مزدا یدک(بهمن موتور)، سایپا یدک( پارس خودرو)، پرستوی آبی ارک(راین)، مدیران خودرو، رامک یدک(رامک خودرو)، سایپا و بم خودرو(کرمان موتور) قرار گرفته اند.
از نظر امتیاز گیری، تا ردیف 7 جدول یعنی جایی که ناک بهمن موتور نقش بسته است امتیازات بالاتر از 700 بوده اما از رده هشتم به بعد سیر نزولی امتیازات افزایش می یابد.
در دریافت ستاره کیفی اما وضع کمی بهتر است و تقریبا مانند همان بخش امتیازات، در ستاره گرفتن نیز سیر نزولی از همان رده هشتم یعنی جایی که پارس خودروی در آن جای خوش کرده است، ستاره ها کمی کرنگ شده اما هیچگاه به ستاره سوم نمی رسند. همه این شرکت ها از 3 ستاره به بالا دریافت کرده اند و برای دریافت ستاره پنجم کیفی باید کمی در فعالیت های خود تغییر ایجاد نمایند.
چیزی که بیش از همه در جدول فوق به چشم می آید حضور سایپا در رده یکی مانده به آخر، حضور پارس خودرو در رده هشتم و همچنین حضور شرکت ایساکو در رده پنجم جدول است. این اتفاق در حالی رخ می دهد که این شرکت های سازنده خودرو بیش از سایرین نمایندگی خدمات در کشور دارند و برای رقایبت در این زمینه هیچکس به گرد پای ایشان نمی رسد.


اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایرتویا
نظر بینندگان
!
!
!