سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
راه اندازی خط تولید ون جدید در ایران خودرودیزل+عکس
۱۶:۰۵ | ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
persiakhodro2

راه اندازی خط تولید ون جدید در ایران خودرودیزل+عکس

پرشین خودرو: شركت ایران خودرو دیزل از راه‌اندازی خط تولید ون وانا با ویژگی‌های فنی منحصربفرد با بیشترین میزان ساخت داخل خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، غلامرضا رزازی مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل با اعلام این خبر خاطرنشان كرد: ون تولیدی در شركت ایران خودرو دیزل با نام تجاری وانا، با استاندارد آلایندگی یورو 4 تنها ون تولیدشده در داخل كشور است كه با 35 درصد ساخت داخل از شروع همراه بوده و این میزان به 55 درصد داخلی‌سازی در سال آینده می‌رسد.


وی افزود: ون وانا به موتور بنزینی 136 اسب بخاری 4G69 میتسوبیشی مجهز است و با ظرفیت حمل مسافر 1+14 نفر از بیشترین ظرفیت حمل مسافر در میان ون‌های تولید شده در بازار ایران برخوردار است.


غلامرضا رزازی با اشاره به ویژگی‌های ایمنی این محصول نیز خاطرنشان كرد: ون وانا از ترمز دیسكی در چرخ‌های جلو و همچنین سیستم‌های ABS + EBD برخوردار بوده و كمربند ایمنی سه‌نقطه‌ای برای تمامی سرنشینان آن در نظر گرفته شده است.


وی همچنین برخورداری این خودرو از سقف بلندتر، امكان تنظیم تمام صندلی‌های سرنشینان و سیستم سرمایشی و گرمایشی مستقل در جلو و عقب كابین خودرو را از جمله امكانات موجود برای راحتی هر چه بیشتر سرنشینان دانست و تاكید كرد برخورداری از سقف بلند در این محصول باعث شده تا امكان دریافت مجوز هر دو نوع A و B كاربری آمبولانس برای این محصول فراهم باشد كه اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفته است.


مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل خاطرنشان كرد: ما برای این محصول، روش‌های فروش نقدی، نقدی مرحله‌ای و تسهیلاتی را در نظر گرفته‌ایم و می‌توانیم اعلام كنیم كه ون وانا تنها محصولیست كه در كمترین مدت زمان ممكن و سریعتر از سایر محصولات موجود در بازار، تولید و تحویل مشتریان می‌شود و به زودی امكان عرضه آن به صورت پلاك عمومی علاوه بر پلاك شخصی میسر خواهد شد.


غلامرضا رزازی در پایان خاطرنشان كرد: با توجه به ظرفیت طراحی شده، امكان تولید سالانه 5 هزار دستگاه از این محصول برای مصارف شهری و جاده‌ای فراهم شده و در آینده مدل‌های گازسوز و دیزلی این خودرو نیز توسط شركت ایران خودرو دیزل به بازار عرضه خواهد شد.

نظر بینندگان
جبار
vote
۰
vote
۱۳۹۵/۱۱/۰۲
سلام کی مدل گازوییلی این مدل تولید می شود
!
!
!