پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
نسخه احتمالی مگان‌های RS آینده +تصویر
۱۸:۰۰ | ۱۳۹۵/۱۰/۰۴

نسخه احتمالی مگان‌های RS آینده +تصویر

پرشین خودرو: قوس‌های بدنه در نمای خارجی جدید هستند. در نمای پشت، سپر، طراحی دیفیوزرها و اگزوز شبیه مگان‌های استاندارد GT است. اما کارشناسان انتظار دارند اصلاحات بیشتری در پشت این خودرو آن را تهاجمی‌تر جلوه دهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، رنو در حال حاضر به سختی روی توسعه مگان RS کار می‌کند تا بتواند با این مدل به رقابت با خودروهایی مانند هوندا سیویک تایپ R، فولکس‌واگن R و فورد فوکوس RS بپردازد.

به نقل از "اتوکار"، مدل‌های استاندارد مگان‌ RS، اولین مجموعه تحت توسعه رنواسپورت و آخرین نسل از هاچ‌بک‌های فرانسوی محسوب می‌شوند. این خودروها از مدل‌های سریع‌تر و سبک‌تر ساخته شده و در اوایل دهه آینده محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. مدل جدید تروفی به عنوان سریع‌ترین خودروی این دسته در آینده نه چندان دور محسوب می‌شود.

 

نسخه احتمالی مگان‌های RS آینده را ببینید

 

اگرچه هنوز مشخص نیست که مگان‌های RS جدید چه ظاهری پیدا خواهند کرد، اما به نظر می‌رسد بی‌شباهت به مدل تروفی نباشد. با این وجود رندرهایی از مدل RS از طرف طراحان به نمایش درآمده است که احتمالا بی‌شباهت به مدل اصلی نخواهد بود.

در قسمت جلو، طراحی خودرو به واسطه سپرهای ویژه تهاجمی‌تر به نظر می‌رسد، این چهره تهاجمی با خطوط شناور مشکی‌رنگ و چراغ‌های کوچک سه‌گانه در کناره‌های آن تکمیل شده است. در این مدل جلو پنجره و رنگ علامت تجاری رنو تغییر کرده است.

نسخه احتمالی مگان‌های RS آینده را ببینید

 

قوس‌های بدنه در نمای خارجی جدید هستند. در نمای پشت، سپر، طراحی دیفیوزرها و اگزوز شبیه مگان‌های استاندارد GT است. اما کارشناسان انتظار دارند اصلاحات بیشتری در پشت این خودرو آن را تهاجمی‌تر جلوه دهد.

 

نسخه احتمالی مگان‌های RS آینده را ببینید

 

این خودرو به یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر مجهز خواهد شد که بازدهی حدود 300 اسب‌بخار دارد. این موتور در مدل استاندارد به یک جعبه دنده دستی 6 سرعته با قابلیت محرک تمام چرخ مجهز می شود. ممکن است در نسخه تروفی یک موتور سبک‌تر با بازده 350 اسب بخار را نیز شاهد باشیم.

منبع: عصرایران

برچسب ها:
مگان‌های RS
نظر بینندگان
!
!
!