سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
وجود بار ترافیکی در برخی معابر بزرگراهی
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۵/۱۰/۰۵

وجود بار ترافیکی در برخی معابر بزرگراهی

پرشین خودرو:جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: علی‌رغم بارش باران خوشبختانه گره ترافیکی در معابر شهری نداشته‌ایم و تنها در برخی معابر بزرگ‌راهی بار ترافیکی روان را شاهد هستیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، در خصوص وضع ترافیکی حال حاضر تهران بزرگ، گفت: علی‌رغم بارش باران خوشبختانه در معابر شهری ترافیک سنگینی را شاهد نیستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها در برخی معابر بزرگ‌راهی شاهد بار ترافیک روان هستیم که پیش‌بینی می‌شود دقایقی دیگر این بار نیز جذب شده و از بین برود.

سرهنگ عابدی گفت: خوشبختانه ایست و توقف گزارش نشده است و تنها در یکی، دو نقطه از شهر آب‌گرفتگی داشتیم که آن هم با همکاری مسئولان شهرداری مرتفع شد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، خطاب به رانندگان گفت: توصیه می‌کنیم با توجه به لغزندگی معابر و کاهش دید رانندگان فاصله طولی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

وی ادامه داد: رانندگان باید از عجله و شتاب پرهیز کنند و رعایت حق عابرین را داشته باشند و از تغییر مسیر ناگهانی خودداری کنند.

سرهنگ عابدی گفت: در این روزها اگر تصادفی واقع شد از رانندگان می‌خواهیم که خودرو را منتهی‌الیه سمت راست منتقل کنند تا افسران پلیس برای بررسی حادثه به محل برسند.

منبع: فارس

برچسب ها:
ترافیکتهران
نظر بینندگان
!
!
!