سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
حضور ایران خودرو دیزل در نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل
۱۶:۲۹ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
persiakhodro2

حضور ایران خودرو دیزل در نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل

پرشین خودرو: نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری ایران در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران آغاز به كار كرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این نمایشگاه كه با هدف معرفی توانمندی‌های علمی و عملی حوزه حمل‌ونقل شهری کشور برگزار شده، شركت‌های فعال در این حوزه با نمایش محصولات و توانایی‌های خود حضور پیدا كرده‌اند.


شركت ایران‌خودرو دیزل نیز به عنوان بزرگترین خودروساز تجاری كشور با محصولاتی همچون اتوبوس C1230 گازسوز و دیزلی، اتوبوس یوتونگ (Yutong)، مینی‌بوس هفت متری جدید (آرین 716) و ون وانا در این نمایشگاه حاضر شده است.


ون تولیدی شركت ایران خودرو دیزل با نام تجاری ون وانا با استاندارد آلایندگی یورو 4 و 55 درصد داخلی‌سازی تنها ون تولیدشده در داخل كشور است كه با موتور بنزینی 136 اسب بخاری4G69 میتسوبیشی به بازار عرضه شده است.


این محصول با بهره‌گیری از ترمز دیسكی در چرخ‌های جلو و همچنین سیستم‌های ABS + EBDبه دلیل ارتفاع مناسب سقف، امكان دریافت مجوز هر دو نوع A و B كاربری آمبولانس را نیز دارا است.


نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری ایران با نمایش توانمندی‌ حوزه‌های تولید ماشین‌آلات و تجهیزات حمل‌ونقل شهری شامل مترو، اتوبوس، مینی‌بوس، ون، تاکسی و موتور از 14 لغایت 17 دی‌ماه از ساعت 10 الی 17 در محل نمایشگاه شهر آفتاب پذیرای علاقمندان است.

نظر بینندگان
!
!
!