چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
آلودگی هوا تا اطلاع ثانوی مهمان آسمان تهران است
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

آلودگی هوا تا اطلاع ثانوی مهمان آسمان تهران است

پرشین خودرو:از امروز در تهران منتظر سرفه‌های پی در پی، دود، كاهش دید افقی و افزایش آژیر آمبولانس‌ها باشید.

به گزارش «پرشین خودرو»،  افزایش دما و كاهش سرعت باد و در یك كلام اینورژن اگرچه از امروز پدیده غالب هواشناسی پایتخت هستند اما خودروهای كاربراتوری و فرسوده، كامیون‌ها و موتورسیكلت‌ها از امروز كار را در تهران به جایی می‌رسانند كه اگر باد و باران نیاید، مدارس تعطیل می‌شوند و شهر به كما می‌رود.

دیروز شاخص آلودگی هوای تهران روی عدد 93 و شرایط سالم بود اما این روند از ظهر جمعه با گرم شدن هوا به سمت آلودگی پیش رفت.امروز نیز شاخص 24 ساعت اخیر هوا تا ساعت 8صبح روی عدد 128 و شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

مریم نادری مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران گفت: نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از برقراری شرایط جوی نسبتا پایدار در روز جاری است به طوریکه در اکثر ساعات روز وزش باد آرام (سرعت باد با بزرگی بین 0 تا 2 متر بر ثانیه) انتظار می رود. این شرایط کمابیش برای فردا(یکشنبه) نیز برقرار خواهد بود و تنها در برخی ساعات بعدازظهر وزش باد با بزرگی بین 3 تا 4 متر بر ثانیه پیش بینی می شود. همچنین دما طی امروز و فردا افزایش نسبی خواهد یافت.

براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، انتظار می رود با روند افزایشی غلظت آلاینده ها از امروز شرایط نامطلوب کیفی هوا به ویژه برای گروه های حساس برقرار شود. در روز یكشنبه نیز آلودگی هوا افزایش خواهد داشت.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!