دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۷ | ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
ورود به محدوده طرح و سرعت غیرمجاز در صدر تخلفات رانندگی
۱۱:۵۷ | ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
اجاره خودرو

ورود به محدوده طرح و سرعت غیرمجاز در صدر تخلفات رانندگی

پرشین خودرو:رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک، بیشترین تخلف راننده ها در درون شهرهاست و سرعت غیرمجاز در رتبه بعدی قرار دارد.

به گزارش «پرشین خودرو»،  سرهنگ احمد کرمی اسد گفت: در طول ٩ ماهه سال جاری، ٤ نوع تخلف در داخل شهرهای کشور، رکورد زده اند و بیشتر از باقی تخلفات توسط پلیس به ثبت رسیده اند.

وی در پاسخ به این سوال که چه تخلفاتی بیشترین فراوانی را در معابر درون شهری داشته اند، توضیح داد: ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک، بیشترین فراوانی تخلف در حوزه درون شهری را داشته است. یعنی در شهرهایی که محدوده طرح ترافیک داشته اند (مانند تهران، خراسان رضوی و کرمانشاه) بیشترین تخلفات ثبت شده داخل شهرها مربوط به ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک بوده است.

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در ادامه با اشاره به اینکه رتبه دوم تخلفات درونشهری مربوط به سرعت غیرمجاز بوده، توضیح داد: نبستن کمربند ایمنی هم در رتبه سوم تخلف هاست.

این در حالی است که توقف در محل ممنوع، در رتبه چهارم تخلف های درون شهری است و جزو بیشترین تخلف هایی است که در داخل شهرها ماموران پلیس راهور با آنها برخورد کرده اند.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!